X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Kretan Hostel

84 Stirbei-Voda Street, sector1, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli podróżujesz pociągiem, z Gara de Nord można:

Taksówką kosztuje około 6 Lei (lub nie więcej niż 2 euro)
Bądź ostrożny i unikać, aby dostać taksówkę naprzeciwko dworca kolejowego, może być droższe.
Wsiąść do autobusu nr 178 (5:30 - 23:00) w obrębie dworca znajduje się przystanek autobusowy. Można pojechać autobusem 178 (kierunek Sala Palatului) i wysiąść na drugim przystanku o nazwie Cismigiu Park. Stamtąd można przejść przez ulicę i iść z powrotem około 200 metrów. Czy widzisz piękny żółty dom? Ï, że jest nasz hostel. Można kupić bilety autobusowe z kabiny RATB, obok większości dworców autobusowych.

Przespacerować się nasz hostel jest łatwe do osiągnięcia, więc jeśli Twój plecak nie jest zbyt ciężki, że lepiej chodzić. Wydostać się z dworca kolejowego, a następnie Dinicu Golescu Avenue, prosto, aż dojdziesz do drugiego dużego skrzyżowania. Następnie skręcić w lewo na ulicy i Stirbei Voda spacer po lewej stronie około 350 metrów, po skrzyżowaniu z Popa Tatu Street.

W przypadku podróży samolotem, z lotniska Otopeni lub Baneasa można:
Taksówką tam jest około 15 km od hotelu. Koszt może być około 60-70 lei (15-20 euro)
Weź autobus ekspresowe przystanku autobusowego przed lotniskach. Autobusem nr 780 do dworca kolejowego Gara de Nord, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Cieszymy się, aby pomóc każdemu z was z wszelkich innych dodatkowych informacji. Proszę Nie wahaj się skorzystać z naszych danych kontaktowych.