X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Kiev Central Station

Hoholivs'ka, 25 - apt. 11, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 99%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Zapłacić dużo uwagi na kierunki!
(W każdym razie utrzymać nasz numer kontaktowy, jeśli masz problem 380937587468):

Czy masz smartphone? Stworzyliśmy specjalną mapę Kijowie, aby wszystko łatwo można dotrzeć do naszego miejsca:

http://www.kievcentralstation.com/mapLotnisko (Borispil):

Co 30 minut, 24 godziny na dobę można dostać autobusem nr. 322, zwany także Skybus, łącząca lotnisko z dworca kolejowego (ВОКЗАЛ - Volkzal), dla 40uah (4 euro) i trwa około jednej godziny.

Przybyciu do stacji kolejowej, należy przejść do "starej strony", gdzie można zobaczyć jak Mc Donalds tuż, na które należy znaleźć przejście podziemne, na platformach, więc jeśli widzisz kościół złotą kopułą ( nowa strona), zostaw to za sobą w odległości spaceru po stronie i skręcić w prawo przy wejściu spada (schody i schody), która sprawi, że będziesz chodzić w ramach platform

Taksówki z lotniska powinna kosztować około 150-200uah, negocjacji przed podjęciem samochodu.

Od Zhiliany lotniska, znaleźć żadnego autobusu, który może potrwać do dworca kolejowego (vokzal centralnego) i postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej. Taksówką do naszego miejsca nie powinno być więcej niż 50 UAH.

Od dworca kolejowego

Jest autobus linii od dworca kolejowego, naprzeciwko budynku znaleźć żółtych autobusów na przystankach z numerem '7 'lub '18 +7', zapłacić, gdy pojawi się w (cena napisana za kierowcą), jazdy będzie krótki i trzeba zwrócić uwagę na dwie rzeczy: po magistrali osiągnąć duży aleję z pomnikiem z gwiazdą na górze i będzie skręcić w prawo (tylko w prawo zwrócić ten autobus będzie), liczyć na światłach po tym tutaj: 3 światłach, po 3 jednego mu wytłumaczyć chcesz zejść.

Spacer tą ulicą, skręcić w pierwszą ulicę w prawo i to Hoholivs'ka Street, idź do budynku numer 25 i są kody, które wchodzą do drzwi: 247 (pierwsze drzwi, drewniane) i 38 (drugi z prawej, metalu), niż iść na piętrze, 4 piętro na mieszkania numer 11. Należy zauważyć, że KODY DO PRACY należy wcisnąć wszystkie liczby w tym samym czasie.

Jeśli chcesz, aby spacerem od dworca kolejowego, po tej instrukcji od stacji kolejowej:

1 - Znajdź rundę o naprzeciwko dworca kolejowego, opuścić budynek za sobą i iść do przodu na ulicy Kominternu, przejechać przez most i skręcić w lewo na ulicę 2 (Saksaganskogo, gdzie ruch będzie płynie do lewej, a ).

2 - Idź do końca, gdzie można osiągnąć duży aleję z bulwaru w środku i będzie można zobaczyć pomnik z gwiazdą na szczycie. Przejść na drugą stronę i idź dalej, przekraczając następujący ulicę (Alesia Gonchara). Teraz idziesz w Dmitrivska ul.

3 - Po przekroczeniu Gonchara trzeba chodzić do następnego rogu, gdzie można zobaczyć kyosks sprzedające napoje i przekąski, skręcamy w prawo (jest Vorovskoho) i iść pod górę, obracając 2 ulicę w lewo, Hoholivs'ka, naszej ulicy.

4 - Wystarczy mieć numer 4, mamy numer 25 i to wszystko powinno zabrać Ci około 15 minut, jesteśmy najbliżej dworca kolejowego.

Kod na drzwi drewnianych jest 247, widać kolejne 2 drzwi, wziąć właściwy (metal) z kodem 38, należy pamiętać, aby nacisnąć numery jednocześnie.

Znajdujemy się w apartamencie # 11, dzwonił nasz dzwonek! Zobaczysz znak hostelworld!