X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Kiev Central Station

Hoholivs'ka, 25 - apt. 11, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Płacić dużo uwagę na kierunkach!
(W każdym przypadku zachować nasz numer telefonu, jeśli masz problem 380937587468):

Czy masz smartfona? Stworzyliśmy specjalną mapę Kijowie, aby wszystko łatwo można dotrzeć do naszego miejsca:

http://www.kievcentralstation.com/mapLotnisko (Borispil):

Co 30 minut, 24 godziny na dobę można dostać autobusem Nr. 322, zwany także Skybus, łącząca lotniska do dworca kolejowego (ВОКЗАЛ - Volkzal), na 40uah (2,5 euro) i trwa około jednej godziny.

Przybywając na stacji kolejowej, należy przejść do "starej stronie", gdzie można zobaczyć Mc Donalds naprzeciwko, na które należy znaleźć przejście podziemne, na platformach, więc jeśli widzisz kościół kopułą złoty ( Nowa strona), zostawić go za sobą w odległości spaceru po stronie i skręcić w prawo przy wejściu spada (schody i schody), które sprawiają, że idziesz w ramach platform

Taksówki z lotniska powinny kosztować około 200uah, negocjować przed podjęciem samochodu.

Od Zhiliany lotniska, znaleźć żadnego autobusu, który może zabrać cię do dworca kolejowego (vokzal centralnego) i postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej. Taksówką do naszego miejsca nie powinno być więcej niż 100 UAH.

Z dworca kolejowego

Jest autobus linii od dworca kolejowego, naprzeciwko budynku znaleźć żółtych autobusów na przystankach z numerem "7" lub '18 7 ", zapłacić, gdy pojawi się w (ceny pisemnej za kierowcą), jazda będzie krótki i trzeba zwrócić uwagę na dwie rzeczy: po magistrali osiągnąć duży aleję z pomnikiem z gwiazdą na górze i skręcić w prawo (tylko w prawo skręcić ten autobus pozwoli), liczą na światłach po tutaj: 3 światłach, po 3 jeden mu wytłumaczyć chcesz dostać w dół.

Spacer tą ulicą, skręcić w pierwszą w prawo i to Hoholivs'ka Street, przejdź do numeru 25 budynku i są kody wejść drzwi: 247 (pierwsze drzwi, drewniane) i 38 (drugi z prawej, metal), niż iść na piętrze, 4-piętrowy na apartamenty liczba 11. Zauważ, że KODY do pracy ci powinni naciskać wszystkie liczby w tym samym czasie.

Jeśli lubisz chodzić od dworca kolejowego, wykonaj to instrukcje od stacji kolejowej:

1 - Znajdź rundę o naprzeciwko dworca kolejowego, opuścić budynek za sobą i iść do przodu na avenue Kominternu, przejechać przez most i skręcić w lewo na ulicę 2 (Saksaganskogo, gdzie ruch będzie płynącego z lewej, jak również ).

2 - Idź do końca, gdzie można osiągnąć duży drogę z ulicy w środku i będzie można zobaczyć pomnik z gwiazdą na szczycie. Przejść na drugą stronę i idź dalej, przecinając następujące ulicę (Alesia Gonchara). Teraz idziesz w Dmitrivska ul.

3 - Po przekroczeniu Gonchara trzeba chodzić do następnego rogu, gdzie można zobaczyć kyosks napojami i przekąskami, skręcić w prawo (jest to Vorovskoho) i iść pod górę, obracając 2 ulicę w lewo, Hoholivs'ka, naszej ulicy.

4 - Wystarczy mieć numer 4, jesteśmy numer 25 i to wszystko powinno zająć około 15 minut, jesteśmy najbliżej dworca kolejowego.

Kod na drzwi drewnianych jest 247, będzie można zobaczyć kolejne 2 drzwi, podjąć właściwą (metal) z kodem 38, pamiętaj, aby nacisnąć numery jednocześnie.

Znajdujemy się w mieszkaniu # 11, dzwonił nasz dzwonek !! Zobaczysz znak Hostelworld!