X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Kaya

Kijitonyama, Dar es Salaam, Tanzania

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Transport publiczny:
Z lotniska wziąć dalla-dalla do nowych lub stara poczta dworzec autobusowy. Przejść do dalla-dalla zamiar Mwenge. Wysiadają na the'Sayansi ", Instytut Nauki i Technologii przystanku autobusowego, co stanowi około 2 km od wsi muzeum, przystanek autobusowy Makumbusho. Spacer około 300 metrów w dół Kajenge Rd. Weź lewo na ul Botswany (naprzeciwko hotelu Colobus), gdzie znak Kaya widać. W domu jest około 100 metrów od tam.

Taxi Kaya:
Rekomenduje się dać nam odebrać z lotniska. Obecnie Taksówkarze są comissioned dostarczać klientom do innych hoteli i zaprzecza znając kierunek KAYA lub celowo błędnie kierować naszym klientom.
Nasza opłata jest 20 dolarów za wagonowe (4 osoby), zgodnie z obowiązującymi taryfami taksówek, także reklamowane na lotnisku.
Taxi Lotnisko:
Z lotniska, zwrócić do jazdy do Kijitonyama Sayansi, znajduje się na Old Road Bagamoyo. Od Sayansi, 50 metrów na prawo jest Droga Kajenge. Napęd 200 metrów w dół tej drogi w kierunku Kijitonyama School, "Shuleni". Po prawej, po 3 zad Drogowego, jest znak z KAYA na niej napisane i małej ulicy znak z Botswaną Street (naprzeciwko hotelu Colobus). Weź ten zakręt w prawo i jechać 100 metrów w kierunku KAYA.