X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Kauai BeachHouse

4-1552 Kuhio Hwy, Kapaa, Kauai, Kapaa, USA

Mapa i dojazd


59%Ocena

  • 55%Dobry towar za tę cenę
  • 43%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 58%Personel
  • 63%Atmosfera
  • 52%Czystość
  • 55%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki do Kauai Beach House Hostel od lotniska. Lihue

KAUAI autobusem od LIHUE LOTNISKA:

1. Weź autobus do Walmart Store 1 mile od lotniska, zniżki na zakupy.

2. Przeniesienie do Bus 500 na przystanku autobusowego Walmart

3. Weź autobus 8 mil do Kapa'a Neighborhood Center. Wysiąść tam. To jest po prawej stronie drogi, jak jest ocean i my też.

4. Spacer z powrotem 2 budynki na naszym starym niebieskim garażu z niesamowitym mural z przodu, przedstawiający replikę naszych poglądów laguny / ocean w plecy.

5. Przejdź przez i z tyłu garażu do strefy stoły piknikowe BBQ i poprosić kogoś, kto sprawdzi cię. Albo pójść do 1 piętrze i / lub do 2. piętrze i zapytaj. Jeśli nikt nie jest tam zrelaksować, cieszyć się, spacer wzdłuż brzegu oceanu lub zrelaksować się przy lagunie; lub pieszo do centrum miasta Stary Kapa'a Town 2 bloki z powrotem w kierunku lotniska. Lub zadzwoń do nas w tych # 's w tej kolejności. Telefony są dobrze oznaczone na 1 piętrze i jest w 2. telefon piętro po prawej stronie tablicy kredą. 652-8162 lub 8164 lub 8163 lub 8161.

JAZDA Z lotniska:

1. Jest 8 światła stopu i 8 ½ km i 13 km od lotniska w Lihue na Kauai BEACHHOUSE. I jest tylko 1 obrót.
2. Jadąc z lotniska tylko kolei skręcić w prawo na 1 światło stop.
3. Idź prosto (nie obraca się) przez 7 dodatkowych świateł stopu. = 8 Wszystkie światła stopu.
4. 7. swiatla ma SHELL Stacja benzynowa i BURGER KING po lewej ... dalej.
5. 8th swiatla ma sklep ABC spożywczy na rogu, bank po prawej stronie, a na samym Eastside Restarant rogu ale kącie po prawej stronie. Że obok bloku obok 8th zatrzymania światła znajdują się sklepy i restauracje. Wszystkie dobre restauracje.
6. W następnym bloku jest park piłka nożna na prawo, i tak jest ocean jak my; ale my 7th budynku obok parku w piłkę nożną. Ale można nie jechać do garażu, jak go używać do rozrywki w godzinach wieczornych. Więc przekształcić się sąsiada, Scotty restauracja i jechać pod jego 2nd historia restauracji i parku w dowolnym miejscu na plecach wzdłuż lawy lub z tyłu nas, jesteśmy na lewo i jesteśmy w niebieskie i żółte wykończenia. Prosimy nie parkować wskazując w do następnego sąsiada budynku i krótki lawy rock ścianie. Ale Park nigdzie indziej w całej tylnej części każdego z nas ... Wszystko bezpłatny parking.
7. Chodź do Kauai BEACHHOUSE i zapytaj, aby sprawdzić w lub zrelaksować jak powyżej. Zadzwoń same # 's powyżej lub w razie potrzeby więcej kierunkach, jeśli ich potrzebują.

Na transport:

1. Zapytaj kierowcy wskazać zabytki, rzek, restauracje, centra handlowe. Itp
2. Niech jeździć przez Baby Beach po drodze.

E KOMO MAI ... Chodź.