X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Karibu Hostel

P.O. Box 2143, Moshi, Tanzania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres:
PO Box 2143,
Moshi

Z Moshi Town:
Dostać się do ronda Arusha (zachować lefti Arusha); powiedzieć kierowcy do głowy w kierunku Arushy. Znajdujemy się na pierwszym po prawej stronie drogi z rondem naprzeciwko stacji benzynowej Całkowita i restauracji o nazwie Park Pokoju. Nazwa ulicy jest Nsilo SwaI Ulica i jesteśmy pierwszą bramą po prawej stronie. Jest to duży biały dom położony na drodze Arusha ale brama jest na Nsilo SwaI Street. Zwróć uwagę na mały znak na bramie. Uwaga: Jeśli kończy się na Chagga gryźć, szukać po drugiej stronie ulicy, a zobaczysz drugi koniec Nsilo SwaI ulicy, jak opisano w powyższych kierunkach. Zejść ulicą Nsilo SwaI i jesteśmy teraz ostatnia brama po lewej stronie.

Jadąc z Arusha:
Tuż przed rondem Arusha zobaczysz duży zielony znak drogowy, który pokazuje drogę do Międzynarodowej Szkoły, Himo i Moshi Town. Bezpośrednio przed znakiem jest droga polna, Nsilo SwaI Szlak. Skręć w lewo na tej drodze i jesteśmy pierwszą bramą po prawej stronie. Ponownie jest to duży biały dom na Arusha drogi, ale brama jest na Nsilo SwaI Street. Ponownie spojrzeć na mały znak na bramie.

Jeśli masz problemy, skontaktuj się z taksówkarzem, Theo, +255755548502 i weźmie cię do schroniska lub do lokalnego menedżera, Ailsa na 255754888684.


Kilimanjaro International Airport jest ok. 30-45 min od Moshi. Możemy zorganizować transfer z lotniska oraz przybliżone koszty byłyby 55,000 TSH, lub 35 $.