X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Kadetus Hostel

Zwierzyniecka 25/7, Kraków, Polska

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Od głównej stacji kolejowej / dworca autobusowego

* Możesz dostać się do naszego hostelu z łatwością środkami transportu publicznego. Bilet kosztuje 2,60 zł i można go kupić w niemal każdym straganie. Aby dostać się do naszego hostelu tramwajem wyjść z budynku dworca / PKS kolejowego, dalej idzie na chwilę, a przystanek tramwajowy znajduje się po lewej stronie.
Tramwajem nr. 2 i wysiąść na przystanku o nazwie "Jubilat". Następnie przejdź do ulicy Zwierzynieckiej. Schronisko znajduje się na lewej stronie.

* Jeśli pogoda jest dobra i nie masz zbyt dużo bagażu do przewozu można chodzić do nas, oddycha się atmosferą Starego Miasta. To trwa około 15 minut.
Jeśli zdecydujesz się na spacer kierujemy się do centrum miasta. Spacer wzdłuż ulicy Floriańskiej na Rynek. Następnie przejdź na całym rynku i skręcić w ulicę Wiślna (róg placu). Idź ulicą Wiślna do skrzyżowania. Przejechać przez skrzyżowanie i przejść do ulicy Zwierzynieckiej. Spacer po ulicy, w schronisku na prawo.


Z Portu Lotniczego "Balice"
Z lotniska Balice:
Nasza firma transportowa może przyjazny odbiór Ci się z lotniska w Balicach, w tym 24/7 usługi trzeba zapłacić 60PLN (1-4people), 90zł (5-8people). Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać e-mail do naszego hostelu i poprosić o tę usługę także napisać jakieś szczegóły, takie jak data i ok. czas przyjazdu i liczby lotu.
Możesz także użyć koszty biletu autobusowego publicznego 2,60 zł transport.The a przystanek autobusowy znajduje się przed budynkiem lotniska. Wsiąść do autobusu nr. 192 i wysiąść na przystanku "Cracovia". Idź Piłsudskiego następnie skręcić w prawo w ul Straszewskiego i iść około 200 metrów. Następnie skręcić w ulicy Zwierzynieckiej. Spacer po ulicy, w schronisku na prawo.
Istnieje również trasy kolejowe z lotniska w Balicach do stacji Główny PKP w Krakowie, bilet kosztuje 10PLN.