X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Juliette House BB

Vicolo dietro S. Andrea 1, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Informacja o podróży

Samolotem:

Przybyć na lotnisko Werona-Villafranca w Weronie, a następnie wziąć autobus "Aerobus", który łączy się z lotniska do dworca kolejowego w Weronie "Porta Nuova". Wysiąść tutaj i nadal z poniższymi instrukcjami.

Pociągiem:

Wysiąść na placu centralnego dworca Werony "Porta Nuova". Stąd można wybrać albo zakończyć podróż na piechotę (około 30 minut spacerem), lub autobusem:

Na piechotę:
Zejdź Corso Porta Nuova w kierunku Piazza Bra, placu do amfiteatru Arena di Verona. Przejechać przez plac i dalej Via Mazzini. Na końcu ulicy, skręcić w prawo na Via Cappello. Można zauważyć, Juliette dom po lewej stronie. Przekazać go i dalej wzdłuż ulicy, aż to się skończy, gdzie można zauważyć, sklep TRONY. Po sklepie, droga, która tworzy kąt jest uliczka S. Andrea. Jesteśmy nad "Ristorante da Ugo." Nie znajdziesz duży znak, ale mała tabliczka z napisem "B & B Juliette Dom." Jesteśmy otwarci od 1-7 pm Dla lepszego planowania, podaj nam swój telefon komórkowy Numer tym swoim prefiksem międzynarodowym, jak i planowanej godzinie przyjazdu.

Autobusem:
Weź autobus z linii miejskiej "ATV". (Oni są zielone.) Możesz wziąć numer 11, 12, lub 13 A, z chodnika, który jest żółty. Zejdź po sześciu przystanków na przystanku San Fermo. Przejść przez ulicę i dalej wzdłuż Via Leoni. Po ruinach zobaczysz duży sklep TRONY lewo. Ulica na pierwszą w lewo w sklepie jest uliczka S. Andrea. Znajdujemy się nad "Ristorante da Ugo." Nie znajdziesz duży znak, ale małą tabliczkę z tekstem "B & B Juliette Domu. Jesteśmy otwarci od 1-7p.m. Dla lepszego planowania, prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego, w tym swojej prefiksem międzynarodowym, jak i planowanej godzinie przyjazdu.

Należy pamiętać, te dwa proste, ale bardzo ważne fakty!

1) Autobusy o numerach 11, 12, 90 i 13 stały, 92, 98 po 7:30 pm, a przez cały dzień w święta, ale trasy i przystanki pozostają bez zmian.

2) Nazwy ulic w historycznym centrum są zapisywane na dużych płyt z marmuru zamknięte w ścianach budynków. Na początku i na końcu ulicy, spojrzeć w górę, aby zobaczyć jego nazwę

Zaleca się, aby wydrukować mapę dla siebie przed wyjazdem na wszelki wypadek. Trasa jest naprawdę proste, a jeśli zatrzymać się w biurze informacji turystycznej i znajduje się w stacji, będzie tylko kilka metrów od przystanku autobusowego na Piazza Bra. Tutaj można znaleźć ludzi, którzy udzielą Państwu wskazówek i informacji.