X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Juliette House BB

Vicolo dietro S. Andrea 1, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Informacja o podróży

Samolotem:

Przyjazd na lotnisko Werona-Villafranca w Weronie, a następnie podjąć transport "Aerobus", który łączy lotnisko z dworca kolejowego w Weronie "Porta Nuova". Wysiąść tutaj i kontynuować z instrukcjami podanymi poniżej.

Pociągiem:

Wysiąść na placu dworca Werony "Porta Nuova". Stąd można wybrać albo zakończyć wędrówkę pieszo (ok. 30 minut spacerem), lub autobusem:

Pieszo:
Zejść Corso Porta Nuova w kierunku Piazza Bra, piazza w Arena di Verona. Przejechać przez plac i dalej na Via Mazzini. Na końcu ulicy, skręcić w prawo na Via Cappello. Można zauważyć, Juliette dom po lewej stronie. Przekazać go i dalej wzdłuż ulicy, aż to się skończy, gdzie można zauważyć, sklep FNAC. Po sklepie, droga, która tworzy kąt jest ul S. Andrea. Jesteśmy powyżej "Ristorante da Ugo." Nie znajdziesz duży znak, ale mała tablica z tekstem "B & B Juliette Dom." Jesteśmy otwarci od 1-8 pm Dla lepszego planowania, podaj nam swój telefon komórkowy Numer w tym swoim międzynarodowym prefiksem oraz przybliżonym czasie przyjazdu.

Autobusem:
Jechać autobusem miejskim linii z "ATV." (One są zielone.) Możesz wziąć numer 11, 12, lub 13 od chodniku A, która jest żółta. Wysiąść po sześciu przystanków na przystanku San Fermo. Przejść przez ulicę i dalej wzdłuż Via Leoni. Po ruinach zobaczysz duży sklep FNAC lewo. Ulica na lewo od pierwszego sklepu jest ul S. Andrea. Znajdujemy się nad "Ristorante da Ugo." Nie znajdziesz duży znak, ale mała tablica z tekstem "B & B Juliette Dom. Jesteśmy otwarci od 1-8p.m. Lepszego planowania, prosimy o podanie swojego numeru telefonu komórkowego, w tym swojego prefiksu międzynarodowego oraz przybliżonym czasie przyjazdu.

Należy pamiętać, te dwa proste, ale bardzo ważne fakty!

1) Autobusy o numerach 11, 12 i 13 się 90, 92, 94 po 19:30, a przez cały dzień w święta, ale drogi i przystanki pozostają bez zmian.

2) Nazwy ulic w historycznym centrum są napisane dużymi płytami z marmuru zamkniętych w murach budynków. Na początku i na końcu ulicy, spojrzeć w górę, aby zobaczyć jego nazwę

Zaleca się, aby wydrukować mapę dla siebie przed wyjazdem na wszelki wypadek. Trasa jest naprawdę proste, a jeśli się zatrzymać i biurze informacji turystycznej znajduje się w stacji, będzie tylko kilka metrów od przystanku autobusowego na Piazza Bra. Tutaj można znaleźć ludzi, którzy udzielą Państwu wskazówek i informacji.