X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Jucy Snooze

62 Emily Place, Downtown, Auckland, Nowa Zelandia

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 70%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Dla Gości przyjeżdżających w Auckland Lotnisko:

Aby dostać się do Aspen House Auckland z lotniska dostępne są następujące opcje dostępne na zewnątrz zarówno krajowych i międzynarodowych terminali:

Rabat Taxi: Aspen House zaleca Rabat Taksówki na ich wygodne i Zwrot pickup service. Aby złapać Rabat Taksówka z lotniska, ich połączenie bezpłatne 0800 529 100 z dowolnego telefonu lotniska. Rabat Taxi opłaty ryczałtowej stawki gotówki NZ $ 30 (samochód) lub NZ $ 40 (van) do Aspen House. Od Międzynarodowego Terminalu, Rabat Taxi odebrać poza drzwi 9 (główne przyjazdów) zapłaty przez stację.

Supershuttle: A Super lotniska koszty około 25-35 NZ $ dla 2 osób, jest to usługa od drzwi do drzwi '. Aby wstępnie zarezerwować Supershuttle, odwiedź www.supershuttle.co.nz

Airbus Express: Airbus koszty 13-15 NZ $ za osobę w jedną stronę. Express działa około co 20 minut w ciągu godziny w ciągu dnia i do lotniska. Od 1 sierpnia, do najbliższego przystanku do Aspen House jest niższa University (Stop 3). Aspen House jest w odległości krótkiego spaceru od tutaj.

Dla turystów przyjeżdżających samochodem:
Od południowego zjazdu w Wellesley Street off ramp - następujące znaki miasta - skręcić w prawo na Princess Street - napęd do końca Princess Street - w parku skręcić w lewo i potem w prawo w Emily Place.

Od północnego zjazdu na Fanshaw Street - podróży poprzez niestandardowe Street East, podróżować trzy przecznice przeszłości Queen Street - skręcić w prawo aż do Emily Place.