X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Journeys King's Cross Hostel

54-58 Caledonian Road, Kings Cross, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 64%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 63%Atmosfera
  • 58%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Z Kings Cross ST. PANCRAS metra i dworce kolejowe:

Najbliżej metra / stacja metra / kolejki do Journeys Kings Cross Hostel jest Kings Cross St. Pancras. Stamtąd jesteśmy o 3 minuty spacerem. Istnieją LOT z wyjść ze stacji, ale kiedy już chodził poza upewnij się, że Euston Road jest przed tobą i że stacje Kings Cross i St Pancras to za Ciebie i wszystko co musisz zrobić, to skręcić w lewo i iść w dół Euston Road.

Euston Road będzie skręcić w Pentonville Road. Spacer tą ulicą i 1st Street po lewej stronie będzie Caledonian Road. mamy około 100 metrów wzdłuż drogi po prawej stronie.

Z Heathrow Airport:

Wystarczy podjąć Piccadilly Line (Dark Blue) aż do dworców kolejowych Kings Cross St Pancras i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z lotniska Gatwick:

Pociągi First Capital Connect przeniesie Cię prosto do St Pancras Station, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Od lotniska Stansted:

Autobusem - Terravision Autobusy przeniesie Cię do Liverpool St Station, a stamtąd do transferu Underground i podejmuje Metropolitan Line (Dark Red), Circle Line (żółta) lub Hammersmith and City Line (Pink) zachód do Kings Cross St Stacja Pancras Undergound i zastosujemy się do powyższych wskazówek.

Pociągiem - Stansted Express przeniesie Cię do stacji Tottenham Hale i stamtąd wziąć Victoria Line (jasnoniebieski) kierunku południowym do dworców kolejowych Kings Cross i St Pancras i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z lotniska Luton:

Autobusem - Easybus lub zielonej linii autobusy przeniesie Cię do Baker St Underground Station, a stamtąd można podejmuje Metropolitan Line (Dark Red), Circle Line (żółta) lub Hammersmith & City Line (Pink) Eastbound do Kings Cross St Pancras Underground Stacja i zastosujemy się do powyższych wskazówek.

Pociągiem - Będziesz musiał wziąć bezpłatny autobus do dworca kolejowego Luton Airport, a stamtąd do Luton Express przeniesie Cię do stacji Paddington. Od stacji Paddington wziąć westbound Hammersmith i City Line (różowy) do dworców kolejowych Kings Cross i St Pancras i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.