X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Journeys King's Cross Hostel

54-58 Caledonian Road, Kings Cross, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 71%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 66%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 65%Udogodnienia

Z Kings Cross ST. PANCRAS metra i dworce kolejowe:

Najbliżej metra / stacja metra / kolejki do Journeys Kings Cross Hostel jest Kings Cross St. Pancras. Stamtąd jesteśmy o 3 minuty spacerem. Istnieją LOT z wyjść ze stacji, ale kiedy już chodził poza upewnij się, że Euston Road jest przed tobą i że stacje Kings Cross i St Pancras to za Ciebie i wszystko co musisz zrobić, to skręcić w lewo i iść w dół Euston Road.

Euston Road będzie skręcić w Pentonville Road. Spacer tą ulicą i 1st Street po lewej stronie będzie Caledonian Road. mamy około 100 metrów wzdłuż drogi po prawej stronie.

Z Heathrow Airport:

Wystarczy podjąć Piccadilly Line (Dark Blue) aż do dworców kolejowych Kings Cross St Pancras i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z lotniska Gatwick:

Pociągi First Capital Connect przeniesie Cię prosto do St Pancras Station, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Od lotniska Stansted:

Autobusem - Terravision Autobusy przeniesie Cię do Liverpool St Station, a stamtąd do transferu Underground i podejmuje Metropolitan Line (Dark Red), Circle Line (żółta) lub Hammersmith and City Line (Pink) zachód do Kings Cross St Stacja Pancras Undergound i zastosujemy się do powyższych wskazówek.

Pociągiem - Stansted Express przeniesie Cię do stacji Tottenham Hale i stamtąd wziąć Victoria Line (jasnoniebieski) kierunku południowym do dworców kolejowych Kings Cross i St Pancras i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z lotniska Luton:

Autobusem - Easybus lub zielonej linii autobusy przeniesie Cię do Baker St Underground Station, a stamtąd można podejmuje Metropolitan Line (Dark Red), Circle Line (żółta) lub Hammersmith & City Line (Pink) Eastbound do Kings Cross St Pancras Underground Stacja i zastosujemy się do powyższych wskazówek.

Pociągiem - Będziesz musiał wziąć bezpłatny autobus do dworca kolejowego Luton Airport, a stamtąd do Luton Express przeniesie Cię do stacji Paddington. Od stacji Paddington wziąć westbound Hammersmith i City Line (różowy) do dworców kolejowych Kings Cross i St Pancras i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.