X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Joan's Hostel

Calle del Mediterraneo No. 12, Colonia Jardines de Guadalupe, San Salvador, El Salvador

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobusem: Comalapa można latać do portu lotniczego, największego lotniska w Ameryce Środkowej, które znajduje się 45 minut drogi prowadzącej z miasta. Po przyjeździe i zrobić zwyczaje. Wysiąść i przejść przez duży parking. Następnie przejdź przez otwarte budynku, aby dotrzeć do drogi. Jest przystanek autobusowy. Można wziąć trasą 138 lub 400. Nie przynoszą dużo bagażu lub dużych plecaków, choć bus nie robi się bardzo tłoczno półki na bagaż!!

Autobus zabierze Cię z lotniska do centrum miasta, San Salvador do 0,70 USD. Jest wolniejszy od promów i może trwać do godziny, aby dostać się do miasta. Po uzyskaniu w centrum trzeba się linie autobusowe, albo 42A lub 27; choć wydaje się, że trasa 27 trwa trochę dłużej, aby dostać się do hostelu ... Gdy dojdziesz do tego autobusu poprosić kierowcę lub facet, który ładuje się do niech wiesz, kiedy jesteś w la UCA, który jest jednym z najważniejszych uniwersytetów w mieście i nie dostaniesz się i chodzić, aż znajdziesz mały ogródek o nazwie Capri Plaza. Jesteśmy tuż obok niego. Ze to biały dom dwa poziomy. Mamy tylko mały znak żaba Infront domu.Samochodem: To zajmie Ci około 45 minut, aby dostać się do miasta.

Najpierw należy udać się na wschód przez około 750 mts. i skręcić w prawo na RN5S i tam na 27 km, będzie skręcić ostro w prawo, aby pozostać na RN5S na 11,3 km i będzie na prawej onRN5Sfor innego 200 metrów. wtedy dać ostro w prawo w Bulevar Los Proceres/RN5S na 270m i będzie w lewo na rozwidleniu i Lekko w lewo na Carretera Panamericana, skręcić w lewo w Calle del Mediterraneo i poszukaj Kampusu la UCA (Universidad Symeon Cañas), raz nie wygląda na mały ogród publicznego o nazwie "capri Plaza" i jesteśmy tuż obok niego.