Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Sakura Hotel Jimbocho

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Fantastyczny
594 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Sakura Hote Jimbocho, z przyjemnością ogłaszamy, że otrzymaliśmy „Certyfikat doskonałości 2019” i „Wybór podróżnych” w największej na świecie witrynie z recenzjami podróży, TripAdvisor. Nagroda jest wyrazem uznania w zakresie doskonałości w zakresie gościnności i przyznawana jest wyłącznie obiektom, które konsekwentnie uzyskują świetne recenzje podróżnych na TripAdvisor. Z roku na rok staramy się być coraz lepsi, co na pewno motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy, aby za każdym razem sprostać Państwa oczekiwaniom.

**** Najnowsza funkcja ****
Bilety na metro w Tokio (1-dniowe, 2-dniowe i 3-dniowe) są teraz sprzedawane wyłącznie w SAKURA HOTELS (tylko dla naszych gości).
Bilet 24-godzinny 800 JEN (1000 JEN na stacjach)
Bilet 48-godzinny 1200 JEN (niedostępny poza lotniskami)
Bilet 72-godzinny 1500 JEN (niedostępny poza lotniskami)

★ Bezpłatne śniadanie i całodobowe napoje bezalkoholowe dostępne w naszym salonie Sakura Cafe Jimbocho Lounge (doskonała atmosfera do zawierania przyjaźni podczas podróży) ★

Opisywany jako „słoneczne miejsce w sensie dosłownym i przenośnym”, Sakura Hotel Jimbocho od ponad 25 lat oferuje proste, tanie i czyste zakwaterowanie podróżnikom z całego świata.

Znajdujemy się w Chiyoda-ku (oddział), który jest samym sercem Tokio. Pałac Cesarski, Tokyo Dome, Budokan Hall i miasto Akihabara Electric znajdują się w odległości krótkiego spaceru, a do głównych miast Tokio, takich jak Shinjuku, Shibuya i Harajuku, można łatwo dojechać metrem. (Stacja metra Jimbocho znajduje się zaledwie 2 minuty od naszego domu)

Mamy 4 rodzaje pokoi: jednoosobowe, dwuosobowe i dwuosobowe. Mamy również pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi w stylu wieloosobowym, doskonałe dla turystów. (Nasze pokoje wieloosobowe mogą być zajmowane przez rodziny i grupy)
W każdym pokoju znajduje się telewizor, telefon, bezpłatny Internet (wi-fi) oraz klimatyzacja, a na każdym piętrze znajdują się wspólne toalety, prysznice i umywalki.

Całodobowy bar i kawiarnia znajdujące się w holu to doskonałe miejsce na relaks. Serwująca szeroką gamę herbat, kaw i smakowych latte wraz z pysznymi przekąskami, kawiarnia Hotelu Sakura z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zapewniamy nie tylko przytulne pokoje/łóżka, ale także wiele możliwości ułatwienia komunikacji międzykulturowej poprzez organizację różnorodnych wydarzeń i warsztatów przez cały rok. Na naszym lokalnym festiwalu istnieje szansa na przeniesienie przenośnej kapliczki. Regularnie organizujemy imprezy biegowe, a także imprezy międzynarodowe, aby nasi podróżnicy mogli się spotkać.

Wiadomość od menadżera:
Powitanie! Nasi goście przybywają ze wszystkich stron świata i możesz spodziewać się najbardziej aktualnych informacji o Tokio i Japonii.
Nasz personel mówi po angielsku i jest bardzo przyjazny i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą gościnność, aby Twój pobyt w Tokio był przyjemny!

W naszym hotelu codziennie oferowane są różne atrakcje.
- Wymiana językowa
- Partia Międzynarodowa
- Wycieczka z obserwacją turnieju sumo
- Lokalne piesze wycieczki
- Wycieczka z oglądaniem meczu baseballowego
- Prywatną lekcję kaligrafii lub gotowania sushi
i więcej!
Sprawdź naszą stronę spotkań tutaj: https://www.meetup.com/international-meetup-tokyo/ (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Lokalizacja

Najnowsze opinie

9.4
12.03.2024
Very friendly place, with nice cafe to hang out. Location is great, very central.
Kobieta, 41+
05.03.2024
Wonderful experience, lovely staff, and great location 👍🏼
Kobieta, 41+
03.03.2024
The staff was very nice - gave me some nice recommendations - and even helped me solving an issue with my Airline! The menu they have at the restaurant is great and diverse, with good prices. The laundary facilities are easy and effective. The neighborhood is calm and nearby the station. Overal a very good experience and which I would recommend to everyone, certainly if you look for a bit more calmness.
Mężczyzna, 18-24

• Usługi pocztowe
    • Ochrona 24 godzin na dobę
    • Kafejka internetowa
    • Wymeldowanie o późnej porze
    • Recepcja (ograniczone godziny)
    • Usługa budzenia
  • Jedzenie i napoje