X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Jazz on South Beach Youth Hotel

321 Collins Avenue, Miami, USA

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 70%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 64%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 63%Czystość
  • 61%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od międzynarodowego lotniska w Miami:

* Autobus publiczny - taniej i szybciej opcja jest odejść na lotnisko z niższego poziomu na linii autobusowej 150 (Lotnisko Plaża ulotki) do 2,35 dolarów. Jeździć to busline Miami Beach związanego około 45 minut. Po przyjeździe na Washington Ave i 4 St przystanku, wyjściem i iść jeden blok na wschód do Collins Ave., A następnie pieszo jeden blok na południe do 321 Collins Ave. Zapraszamy do Jazzu.

Opcja druga: Weź autobus J na 41 Ulicy i Sheridan Avenue, gdzie należy przenieść do magistrali Bus H. Zostaw h przy 3rd Street i Washington Ave. Przejść przez ulicę i dalej na wschód związany 1 blok na 3rd Street na Collins Avenue Jazz on South Beach jest bezpośrednio po drugiej stronie ulicy na 321 Collins Avenue ..
* Taxi - około 32 $. Zadzwonić 1-305-777-7777.
* Supershuttle - około 21 dolarów za osobę. Zadzwonić 1-305-871-2000.
* Wynajem samochodu - patrz kioski na lotnisku w celu uzyskania informacji lub odwiedzić te strony agencji wynajmu samochodów zarezerwować wynajem samochodów online: Dollar.com, Enterprise.com lub Thrifty.com. W recepcji można także pomóc w wypożyczeniu samochodu po przybyciu.

Od dworca kolejowego w Miami Amtrak:

* Autobus publiczny - Autobusem L do Lincoln Road i przenieść na autobus Electowave (25 centów), jadąc na południe. Powiedz kierowcy chcesz wysiąść na Wysiąść na 3rd Street i Washington Ave. Przejść przez ulicę i dalej na wschód związany 1 blok na 3rd Street na Collins Avenue Jazz on South Beach jest bezpośrednio po drugiej stronie ulicy na 321 Collins Avenue.

Z dworca autobusowego Greyhound Miami na 36 NE 10th Street:

* Autobus publiczny - Spacer około 2 bloki do NE 2nd Ave i wsiąść do autobusu K. Autobus często mówi "Diplomat" lub "Haulover" z przodu autobusu. Wsiąść do autobusu K na South Beach i wysiąść na 5th Street i Washington Ave. Hostel znajduje się pomiędzy 3. i 4. Ulice na Collins Avenue.
Z dworca autobusowego Greyhound Miami w 4111 NW 27th Street:

* Autobus publiczny - ". J BEACH spacerem jedną przecznicę na zachód do Le Jeune Road (27th Street i 42nd Avenue) i wsiadamy do autobusu metra oznaczone Ten autobus zabierze Cię do 41st i Sheridan Avenue, gdzie należy przenieść do magistrali Bus H. Zostaw h przy 3rd Street i Washington Ave. Przejść przez ulicę i dalej na wschód związany 1 blok na 3rd Street na Collins Avenue Jazz on South Beach jest bezpośrednio po drugiej stronie ulicy na 321 Collins Avenue ..

Samochodem:

* Take I-95 na południe do 395 Wschodu, to można nad zatoką na MacArthur Causeway. Jak Ci się od rampy będziesz na pozycji 5th St wschód. W dalszym ciągu w tym kierunku na 1/2 mile i skręcić w prawo na Collins Avenue. Hostel położony jest pomiędzy ulicami 4th i 3. na 321 Collins Ave.