X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Jazz Hostel & Apartments

Preernova Cesta 68, Bled, Słowenia

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Bled BUS STATION
Dworzec autobusowy Bled znajduje się 500 m od hostelu Jazz & Apartments. Zwiedzanie nam to zajmie Ci około pięciu minut. Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, musisz przejść Planinc restauracji). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po najechaniu na ciebie przyjść do schroniska i pub 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się skrzyżowanie, na którym skręcamy w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Jeśli skręcić w lewo, ulica jest nieco wąskie (być ostrożnym ze względu na ruch). Wkrótce potem widać lewo ze skrzyżowania. Tam skręcamy w prawo i natychmiast wyszedł. Należy przejść przez dwóch żółtych budynków i za tych budynków jest po pierwsze Jazz Bar i obok jest Hostel Jazz i apartamenty.

TRAIN STATION Bled Jezero
Dworzec Bled-jezero jest usytuowany tuż nad jeziorem, 2 km od hostelu Jazz & Apartments. Niestety, nie ma biust stacja więc jedynym rozwiązaniem stamtąd jest spacer lub wezwać taksówkę. Pieszo do nas, to zajmie Ci około pół godziny. Jeśli stoisz naprzeciwko dworca kolejowego, patrząc na drodze do jeziora, należy skręcić w lewo i przejść na tej ulicy. Jesteś w ruchu na wprost cały czas na głównej drodze. Po pierwsze ulica jest otoczony drzewami, to nie jest skręt w prawo, potem w lewo zwrot, a następnie przenieść się na wprost. Wkrótce po przejechaniu Mangart restauracji znajduje się skrzyżowanie tam skręcić w prawo. Idziesz dalej prosto, po głównej drogi, aż dojdziesz do baru George Best. Na skrzyżowaniu przed najlepszej George baru, należy skręcić w lewo, przejść prosto (nieco pod górę), a na szczycie wzgórza skręcamy w lewo. Przed tobą, widzisz hostel Jazz & Apartments.

TRAIN Staton Lesku BLED
Dworzec Lesce / Bled znajduje się 7 km od hostelu Jazz & Apartments. Najprostszym rozwiązaniem od tego jest to, że autobusem. Dworzec autobusowy znajduje się w tym samym miejscu, co do dworca kolejowego, po drugiej stronie ulicy. Kiedy jesteś na dworcu autobusowym, jest harmonogram autobusów - szukaj Bled. Autobus jedzie tam bardzo często, więc nie ma obawy. Idź z autobusu na stacji Bled (jeśli liczyć, ile razy przystanki, trzeba dostać się po raz drugi). Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, musisz przejść Planinc restauracji). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po najechaniu na ciebie przyjść do schroniska i pub 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się skrzyżowanie, na którym skręcamy w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Jeśli skręcić w lewo, ulica jest nieco wąskie (być ostrożnym ze względu na ruch). Wkrótce potem widać lewo ze skrzyżowania. Tam skręcamy w prawo i natychmiast wyszedł. Należy przejść przez dwóch żółtych budynków i za tych budynków jest po pierwsze Jazz Bar i obok jest Hostel Jazz i apartamenty.