X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Jazz Hostel & Apartments

Preernova Cesta 68, Bled, Słowenia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 99%Czystość
  • 97%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google PKS BLED
PKS Bled usytuowany jest 500 m od JAZZ Hostel & Apartments. Chodzenie do nas zajmie Ci około pięciu minut. Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, musisz przejść restauracji Planinc). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po najechaniu na ciebie przyjść do schroniska i publikacji 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się skrzyżowanie, na którym skręcamy w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Po włączeniu w lewo, ulica jest nieco wąskie (uważać, ze względu na ruch). Wkrótce potem zobaczysz lewo ze skrzyżowania. Tam skręcamy w prawo i natychmiast w lewo. Należy przejść przez dwie żółte budynków i za tymi budynkami jest po pierwsze Bar jazzowy i obok jest Jazz Hostel i apartamenty.

DWORZEC KOLEJOWY BLED JEZERO
Dworzec Bled-Jezero położony jest nad jeziorem, 2 km od JAZZ Hostel & Apartments. Niestety, nie ma stacji biust więc jedyną opcją stamtąd jest spacer lub wezwać taksówkę. Chodzenie do nas, to zajmie Ci około pół godziny. Jeśli stoisz naprzeciwko dworca kolejowego, patrząc w drodze do jeziora, należy skręcić w lewo i przejść na tej ulicy. Jesteś w ruchu na wprost cały czas na głównej drodze. Po pierwsze ulica jest otoczony drzewami, to nie jest skręt w prawo, potem w lewo, a następnie skręcić przechodzimy prosto. Wkrótce po mijamy restaurację Mangart jest skrzyżowaniem tam skręcić w prawo. Przenieść na wprost, po głównej drogi, aż dojdziesz do George Best bar. Na skrzyżowaniu przed George Best bar, skręcić w lewo, przejść na prostej (trochę pod górę), a na szczycie wzgórza skręcamy w lewo. Przed sobą, widać Jazz Hostel & Apartments.

POCIĄG Staton Lešće BLED
Dworzec Lesce / Bled znajduje się 7 km od Jazz Hostel & Apartments. Najprostszym rozwiązaniem jest to, że stamtąd można dojechać autobusem. Dworzec autobusowy znajduje się w tym samym miejscu, co dworca kolejowego, po drugiej stronie ulicy. Kiedy jesteś na dworcu autobusowym, jest harmonogram autobusów - wyszukaj Bled. Napędy tam autobus bardzo często, więc nie ma obaw. Idź z autobusu na głównym Bled stacji (jeśli liczyć, ile razy zatrzymuje się autobus, trzeba dostać się po raz drugi). Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, musisz przejść restauracji Planinc). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po najechaniu na ciebie przyjść do schroniska i publikacji 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się skrzyżowanie, na którym skręcamy w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Po włączeniu w lewo, ulica jest nieco wąskie (uważać, ze względu na ruch). Wkrótce potem zobaczysz lewo ze skrzyżowania. Tam skręcamy w prawo i natychmiast w lewo. Należy przejść przez dwie żółte budynków i za tymi budynkami jest po pierwsze Bar jazzowy i obok jest Jazz Hostel i apartamenty.