X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Jazz Hostel & Apartments

Preernova Cesta 68, Bled, Słowenia

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 98%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google PKS BLED
Przystanek autobusowy znajduje się Bled 500 m od JAZZ Hostel & Apartments. Chodzenie do nas zajmie Ci około pięciu minut. Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, należy zdać restauracji Planinc). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po przeniesieniu na przyjeżdżają do schroniska i pub 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się na rozdrożu, na którym należy skręcić w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Po włączeniu w lewo, ulica jest nieco wąskie (być ostrożnym, ponieważ ruchu). Wkrótce potem zobaczysz lewo przy skrzyżowaniu. Tam skręcamy w prawo i zaraz w lewo. Należy przejść przez dwóch żółtych budynków i za tych budynków to po pierwsze, a następnie pasek Jazz Jazz Hostel jest i apartamenty.

DWORZEC KOLEJOWY BLED JEZERO
Dworzec Bled-jezioro znajduje się tuż nad jeziorem, 2 km od JAZZ Hostel & Apartments. Niestety, nie ma stacji biust, więc jedyną opcją stamtąd jest chodzić lub wezwać taksówkę. Idąc do nas, to zajmie Ci około pół godziny. Jeśli stoisz przed dworcem, patrząc na drodze do jeziora, należy skręcić w lewo i przejść na tej ulicy. Jesteś w ruchu na wprost cały czas na głównej drodze. Po pierwsze ulica jest otoczony przez drzewa, to nie jest skręt w prawo, potem w lewo, a potem z kolei przejść prosto. Wkrótce po przekazać restauracji Mangart jest skrzyżowaniem nie można skręcić w prawo. Poruszasz się na wprost, po głównej drogi, aż dojdziesz do baru George Best. Na skrzyżowaniu przed George najlepszych barów, należy skręcić w lewo, przejść prosto (nieco pod górę), a na szczycie wzgórza skręcamy w lewo. Przed sobą, można zobaczyć Jazz Hostel & Apartments.

POCIĄG Staton Lešće BLED
Dworzec Lesce / Bled znajduje się 7 km od Jazz Hostel & Apartments. Najprostszym rozwiązaniem jest to, że stamtąd można dojechać autobusem. Przystanek autobusowy znajduje się w tym samym miejscu, co dworca kolejowego, po drugiej stronie ulicy. Kiedy jesteś na dworcu autobusowym, jest harmonogram autobusów - wyszukaj Bled. Napędy autobusowe tam bardzo często, więc nie ma obawy. Idź z autobusu przy głównej Bled stacji (jeśli liczyć, jak wiele razy zatrzymuje się autobus, trzeba zejść po raz drugi). Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, należy zdać restauracji Planinc). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po przeniesieniu na przyjeżdżają do schroniska i pub 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się na rozdrożu, na którym należy skręcić w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Po włączeniu w lewo, ulica jest nieco wąskie (być ostrożnym, ponieważ ruchu). Wkrótce potem zobaczysz lewo przy skrzyżowaniu. Tam skręcamy w prawo i zaraz w lewo. Należy przejść przez dwóch żółtych budynków i za tych budynków to po pierwsze, a następnie pasek Jazz Jazz Hostel jest i apartamenty.