X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Jazz Hostel & Apartments

Preernova Cesta 68, Bled, Słowenia

Mapa i dojazd


98%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 99%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google PKS BLED
PKS Bled usytuowany jest 500 m od JAZZ Hostel & Apartments. Chodzenie do nas zajmie Ci około pięciu minut. Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, musisz przejść restauracji Planinc). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po najechaniu na ciebie przyjść do schroniska i publikacji 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się skrzyżowanie, na którym skręcamy w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Po włączeniu w lewo, ulica jest nieco wąskie (uważać, ze względu na ruch). Wkrótce potem zobaczysz lewo ze skrzyżowania. Tam skręcamy w prawo i natychmiast w lewo. Należy przejść przez dwie żółte budynków i za tymi budynkami jest po pierwsze Bar jazzowy i obok jest Jazz Hostel i apartamenty.

DWORZEC KOLEJOWY BLED JEZERO
Dworzec Bled-Jezero położony jest nad jeziorem, 2 km od JAZZ Hostel & Apartments. Niestety, nie ma stacji biust więc jedyną opcją stamtąd jest spacer lub wezwać taksówkę. Chodzenie do nas, to zajmie Ci około pół godziny. Jeśli stoisz naprzeciwko dworca kolejowego, patrząc w drodze do jeziora, należy skręcić w lewo i przejść na tej ulicy. Jesteś w ruchu na wprost cały czas na głównej drodze. Po pierwsze ulica jest otoczony drzewami, to nie jest skręt w prawo, potem w lewo, a następnie skręcić przechodzimy prosto. Wkrótce po mijamy restaurację Mangart jest skrzyżowaniem tam skręcić w prawo. Przenieść na wprost, po głównej drogi, aż dojdziesz do George Best bar. Na skrzyżowaniu przed George Best bar, skręcić w lewo, przejść na prostej (trochę pod górę), a na szczycie wzgórza skręcamy w lewo. Przed sobą, widać Jazz Hostel & Apartments.

POCIĄG Staton Lešće BLED
Dworzec Lesce / Bled znajduje się 7 km od Jazz Hostel & Apartments. Najprostszym rozwiązaniem jest to, że stamtąd można dojechać autobusem. Dworzec autobusowy znajduje się w tym samym miejscu, co dworca kolejowego, po drugiej stronie ulicy. Kiedy jesteś na dworcu autobusowym, jest harmonogram autobusów - wyszukaj Bled. Napędy tam autobus bardzo często, więc nie ma obaw. Idź z autobusu na głównym Bled stacji (jeśli liczyć, ile razy zatrzymuje się autobus, trzeba dostać się po raz drugi). Jak jesteś na dworcu autobusowym przejść przez ulicę i zacząć chodzić pod górę (w lewo od dworca autobusowego, musisz przejść restauracji Planinc). Po drodze należy przekazać sklep jubilerski. Po najechaniu na ciebie przyjść do schroniska i publikacji 1004. Pod koniec tego budynku skręcić lekko w prawo i przejść pod górę. Na szczycie wzgórza znajduje się skrzyżowanie, na którym skręcamy w lewo. Po drugiej stronie ulicy widać supermarket. Po włączeniu w lewo, ulica jest nieco wąskie (uważać, ze względu na ruch). Wkrótce potem zobaczysz lewo ze skrzyżowania. Tam skręcamy w prawo i natychmiast w lewo. Należy przejść przez dwie żółte budynków i za tymi budynkami jest po pierwsze Bar jazzowy i obok jest Jazz Hostel i apartamenty.