X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Jasmine Garden Hotel

57 Lo Su Street, Hanoi Old Quarter, Hanoi, Wietnam

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 1) Jeśli przyjeżdżacie pociągiem

Oferujemy bezpłatny odbiór jeśli przyjeżdżają pociągiem. Po prostu powiedz nam szczegółów przyjazdu i dobrze się tam po przyjeździe. Jeśli znamy numer łóżek, dobrze nawet poznać, jak się po schodach!

Jeśli chcesz wziąć taksówkę z dworca kolejowego na własną rękę, a następnie wydrukuj to i mieć go pod ręką.

Jeśli taksówkę przez siebie od dworca kolejowego, wyjść na ulicę. Proszę być ostrożnym. Nie pozwól nikomu złapać torbę! Idź na trybunach tylko taksówką:
Mai Linh, Hanoi Taxi (3), 8.21.21.21, (3) 8.26.26.26, (3) 8.53.53.53 (3), 8.56.56.56. (Większość innych firm będzie cię oszukiwać.) Pokaż im tę notatkę. To grzecznie prosi go, aby dostać się do Jasmine i oferuje standardową opłatę 50.000 VND. Ów standardowe potrawy na wyjazd. Jeśli robi się zgodzi, dont worry, istnieją dziesiątki innych kierowców czeka za tobą, który będzie można dostać się do Jasmine w tym taryfy!

Lm na đưa ti đến: Khch San Jasmine. 57 Pho L SU, Gan Hồ Hon Kiem. Đến ti se Tra Noi Anh 50.000 Đồng. Neu Đồng th ti DJI XE Cua Anh, Neu khng th ti se tm XE KHC. Xin CAM na Anh.

2) jeśli pochodzą Samolotem

Oferujemy bezpłatny odbiór z lotniska dla wszystkich rezerwacji na trzy noce. Jeśli rezerwacji na jedną noc, oferujemy transport z lotniska dla tej samej opłaty, które należy zapłacić 360.000 VND lub 18 dolarów. (Niestety goście w efekcie płacić dużo więcej, ponieważ taksówkarze z nich skorzystać.) Po prostu powiedz nam swój numer lotu i lądowania czas i będziemy tam ze znakiem do ciebie. Jeśli wynajęcie taksówki na własną rękę, proszę przeczytać na:

Jeśli taksówką z lotniska na własną rękę, należy wydrukować to i mieć go pod ręką, po wyjściu z lotniska.

Opuścić terminal i iść prosto. Krzyż drogi i szukać na trybunach taksówek. Idź na trybunach tylko taksówką Noi Bai lub Viet Thanh taksówką. (Większość innych firm będzie cię oszukiwać.) Pokaż im tę notatkę. To grzecznie prosi go, aby dostać się do Jasmine i oferuje standardową taryfę 360.000 VND. Jeśli robi się zgodzi, dont worry, istnieją dziesiątki innych kierowców czekają którzy zaprowadzi Cię do tego jaśminu taryfy!

Lm na đưa ti đến: Khch San Jasmine. 57 Pho L SU, Gan Hồ Hon Kiem. Đến ti se Tra Noi Anh 360.000 Đồng. Neu Đồng th ti DJI XE Cua Anh, Neu khng th ti se tm XE KHC. Xin CAM na Anh.