X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Jakarta Bed & Breakfast

Jl. Jamblang no. 27, Cilandak KKO, Jakarta Selatan, Dżakarta, Indonezja

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Proszę sprawdzić mapę kierunek na naszej stronie internetowej: jakartabedandbreakfast (kropka) com

Jeśli chcesz wziąć taksówkę, można wziąć autobus z lotniska do BLOK M, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Z Bloku M w naszym B & B znajduje się w pobliżu (średnia Dżakarta).

Autobus z lotniska do Bloku M Plaza kosztuje Rp. 20000. To się nazywa "Damri" autobus wahadłowy. Uwaga: kursuje co 30 min. od 05,30 -22:30 PM. Zabierz go z terminalu 1 lub zacisku 2.

Jeśli chcesz wziąć taksówkę albo z lotniska lub Blok M:

1. Powiedz taksówkarzowi, aby przejść do Cilandak Marinir KKO.
2. Niż powiedzieć mu, aby przejść do CIGANJUR
3. Widać skrzyżowania, powiedz mu, żeby poszedł w lewo. Śledź na główną ulicę. Zdasz tylne wejście Ragunan Zoo.
4. Aż zobaczysz kolejny węzeł T powiedzieć mu, aby przejść w prawo na ulicy Paso.
4. Trafisz innego skrzyżowania, powiedz mu, aby przejść w lewo na Mohamad Kafi 1 ulicy.
5. Można zobaczyć meczet na prawej stronie, niż zwalniać. Jesteś zbliża aleja nazwie JAMBLANG. Jest duży zielony znak przed alei, który mówi "PEMAKAMAN UMUM" (cmentarz). Skręć w prawo na tej uliczce.
6. Nasz dom jest największy i ostatni dom na ulicy (nie obracać w dowolnym miejscu) Numer 27. Zapytać kierowcę sygnał dźwiękowy jego róg, więc nasz bramkarz może otworzyć bramę dla Ciebie.

W Indonezji (pokaż to do taksówkarza):

Jalan Mohammad Kahfi I
Seks Jamblang, nomor 27
Cilandak KKO, Dżakarta Selatan

Persis disamping kuburan Kampung Kandang, Ciganjur. Jalan ke Arah Cilandak KKO Trakindo, lewat Marinir sampai mentok, belok Kiri kearah Pintu Ragunan masuk, ikutin Jalan sampe mentok belok Kanan kearah Jalan PASO. Lewati Jalan PASO, Keluar di Mohamad Kahfi I. Belok Kiri ke Arah Ciganjur. Pelan-Pelan sebelah Kanan ada Mesjid, Lalu belok ke gang Jamblang (pemakaman umum). Rumah palisada Ujung nomor 27. Jangan MASUK KUBURAN. Kita disamping kuburan Persis.

Jeśli nie chcesz kłopotów z gubię tylko powiedzieć taksówkarzowi jechać do Cilandak KKO (pron: "Kah-Kah-oh"). Niż jechać autobusem publicznym M20 (kolor niebieski) światła do JAMBLANG (pron: "jumb-Blang"). Autobus będzie tylko kosztować około 0,50 $ (5000 Rp). I bardzo dobrze znać zaułek. Po przystanek autobusowy Cię na Jamblang alei, przejść przez ulicę i wejść do alei, znaleźć największy i ostatni dom na tej ulicy. Nr 27. Tylko dzwonić lub uderzać.

Taksówka z Blox M do Cilandak KKO jest o Rp.100, 000. Taksówka z lotniska do Cilandak KKO jest o Rp.200, 000 (plus opłaty za autostrady).