X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Jagello Hotel

Jagelló út 38., Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Do hotelu można z łatwością dojechać samochodem (od autostrad M1 i M7, poprzez ulicę Budaorsi i ulicy Jagello) lub usług transportu publicznego (autobusy: 139, 112, 105, 908, autobus nocny i tramwaje: 59 i 61).
Autobus Nr. 112, który bierze się bezpośrednio do centrum miasta ma przystanek bezpośrednio przy hotelu.
Od lotniska Ferenca Liszta Jagello Hotel jest również dojechać środkami transportu publicznego. Pasażerowie są z terminalu 1 i 2 stacji metra Kőbánya-Kispest przez bezpośrednie połączenie autobusem (tzw. Autobus 200). Stamtąd można dotrzeć Ferenciek tere na 'Blue' (linia 3) metra, z której można dojechać autobusem numer 112. Należy wysiąść na przystanku o nazwie Siraly utca, która jest ostatecznym celem podróży dla osób przebywających w hotelu Jagelló .

Goście przyjeżdżający pociągiem w Budapeszcie

Nyugati palyaudvar (Zachodnia Stacja kolejowa)
Od "Nyugati Palyaudvar" (Zachodnia PKP) można wybrać jeden z kilku sposobów, aby dostać się do Jagello Business Hotel:

tramwajem 4 lub 6 do Szell Kalman ter, stamtąd tramwajem 59 (5 przystanków) do Apor Vilmos ter (kwadratowy Apor Vilmos). Hotel położony jest przy 38 Jagello ulicy (ulica prostopadła na tramwaj linii)


"Deli palyaudvar" (Southern Railway station)
Od południowego dworca kolejowego w najprostszy sposób, aby dostać się do Jagello Business Hotel jest tramwajem 59 (5 przystanków) do Apor Vilmos ter (kwadratowy Apor Vilmos). Hotel położony jest przy 38 Jagello ulicy (ulica prostopadła na tramwaj linii)

"Keleti palyaudvar '(Dworzec Wschodni)
Od "Keleti pályaudvar '(Dworzec Wschodni). Zwykle jest to, gdzie pociągi krajowe i międzynarodowe przyjechać. Możesz wykonać jedną z następujących tras:

przez 'Red' (linia 2) Metro w Deli Palyaudvar (Southern Railway station), potem tramwajem 59 na 4 przystanki do Apor Vilmos ter (kwadratowy Apor Vilmos). Hotel położony jest przy 38 Jagello ulicy (ulica prostopadła na linii tramwajowej).