X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Jaeger's Munich

Senefelderstr. 3, 80336 Munchen, Monachium, Niemcy

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 72%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od głównego dworca kolejowego (Hauptbahnhof):
Zapoznaj się z południowego wyjścia (Ausgang Bayerstrasse). Następnie przejechać przez ulicę i idź w lewo. Następny w prawo ulica będzie Senefelderstrasse, jesteśmy pod numerem 3 na lewej stronie.

Z lotniska:
Istnieją dwie podmiejskie pociągi z lotniska w Monachium: S1 lub S8. Obie te przyniesie bezpośrednio do nas. Podróż trwa około 40 minut. Wysiąść z pociągu na Hauptbahnhof i postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.

Z dworca autobusowego:
Jeśli przyjedziecie w Monachium autobusem najprawdopodobniej znaleźć się w ŻOB. Stąd można złapać każdy szybka kolej miejska (S-Bahn) idzie w kierunku Hauptbahnhof (dworzec centralny) i postępować zgodnie z instrukcjami, jak powyżej.

Parking:
Mamy specjalną współpracę z Deutsche Bahn tak Jaeger goście mogą zatrzymać się na zniżkę w garażu nazwie Bahnhof Sud tuż po przeciwnej stronie drogi. Regularne ceny 10 € za 24 godziny, ale jeśli potrzebujesz niedawne ceny proszę dać nam pierścień (np. podczas dużych targów lub Oktoberfest ceny są wyższe).
Ponadto nie można dokonać rezerwacji nie jest więc kto pierwszy, ten pierwszy-serve - zazwyczaj jest mnóstwo wolnych miejsc, chyba że w trakcie wyżej wymienionych datach.