X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do JV's Hostel

Ln.101, Tonghua St., Taipei, Tajwan

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki:
Bo my się tuż rynku nocnego (bardzo wygodne, ale prawdopodobnie będzie mylące po raz pierwszy się tu), więc proszę nie śledzić tylko adres - wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami! Oni pomogą Ci znaleźć drogę łatwo.

Oto nasz adres w języku chińskim, więc jeśli można, proszę go wydrukować w przypadku trzeba zapytać miejscowych ludzi, aby znaleźć lokalizację:台北市通化街39巷50弄57號2樓(從通化街101巷巷口走進來1分鐘,我們就在刺青店樓上)

** Metrem: Nasz hostel znajduje się 5 minut spacerem od stacji metra Anhe Xinyi (czerwona linia) i 10 minut spacerem od stacji metra Liuzhangli (brązowa).
Od stacji XINYIANHE metra, wyjść z metra Anhe xinyi Stacja Exit # 4, a następnie skręcić w prawo na skrzyżowaniu Xinyi Rd. i Tonghua St, i wzdłuż Tonghua św Kiedy widzisz tę ziemię (COMEBUY Tea Shop & FAR EastOne komórkowe), w tym
Linia 101 jest Tonghua St, skręcić w lewo w nim. Chodzić na linii 101 przez około 1 minutę, widać tatuażu na parterze, jesteśmy na szczycie. Prasa buzzer obok drzwi srebra po lewej.
Od stacji MRT Liuzhangli, przejechać przez skrzyżowanie okrągłym o do Leli Rd. Po rozpoczęciu chodzenia na Leli Rd., Skręcić w prawo na Tonghua Street.
Chodzić na Tonghua St aż dojdziesz Tonghua St Lane 101 (istnieje Przyjdź Kup herbata sklep w Tonghua St Lane 101 rogu), a następnie skręcić w prawo. Jesteśmy w pierwszym budynku po lewej stronie, po pierwszym skrzyżowaniu. Na pierwszym piętrze jest salon tatuażu. Po przyjeździe, wystarczy nacisnąć dzwonek, a my poinformujemy cię w.

** Airbusa nr 1960: Od Taoyuan Airport, podejmują Airbus nr 2060 (NT145 za osobę) do Far Eastern Plaza Hotel (远东 饭店).
Kiedy odpadły w Far Eastern Plaza Hotel, będziesz na Sec. 2, Dunhua S. Rd. Z widokiem na drogę i z powrotem do hotelu, skręcić w prawo i iść około dwóch minut na Dunhua S. Rd.
Po przejściu na parking po prawej stronie, skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu. Kiedy należy skręcić w prawo, zobaczysz znak 21 wieku. Kontynuuj chodzenie nawet po chodniku zatrzymuje.
Po przejściu ostatnich dwóch skrzyżowań światłach na 3 światłach skrzyżowania znajduje się sklep spożywczy Family Mart po lewej stronie. Skręć w lewo w Tonghua Street.
Skręć w prawo na Tonghua St Lane 101 (Jest Przyjdź Kup herbata sklep w Tonghua St Lane 101 róg). Po pierwszym skrzyżowaniu, jesteśmy w pierwszym budynku po lewej stronie, tuż nad salonem tatuażu na pierwszym piętrze. Po przyjeździe, nacisnąć dzwonek, a poinformujemy Cię w. (Tonghua St Lane 101 jest przed Linjiang św (Market Street w nocy), więc jeśli minęło Linjiang St, masz poszedł za daleko.)

** Taksówką: Informuje sterownik by podwieźć na rogu Tonghua St Lane 101 (通化街 101 巷 巷口). Jest Przyjdź Kup herbata sklep w Tonghua St Lane 101 aut. Chodzić do Tonghua St Lane 101; jesteśmy w pierwszym budynku po lewej stronie, po pierwszym skrzyżowaniu. Na pierwszym piętrze jest salon tatuażu. Po przyjeździe, wystarczy nacisnąć dzwonek i damy ci cala (będzie od Taoyuan lotniska Taipei centrum kosztować NT1300 taksówką)