X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do JV's Hostel

2F., No.57, Aly. 50, Ln. 39, Tonghua St., Taipei, Tajwan

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki:
Bo my się obok rynku w nocy (bardzo wygodne, ale prawdopodobnie będzie to być mylące, po raz pierwszy można się tutaj), więc proszę nie śledzić tylko adres - wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami! Oni pomogą Ci znaleźć drogę łatwo.

Oto nasz adres po chińsku, więc jeśli można, proszę go wydrukować w przypadku trzeba pytać miejscowych ludzi, aby znaleźć lokalizację:

** Taksówką: Informuje sterownik by podwieźć na rogu Tonghua St Lane 101 (通化街 101 巷 巷口). Jest Przyjdź herbaciarni Kup w St Tonghua Lane rogu 101. Spacer do Tonghua St Lane 101, jesteśmy w pierwszym budynku po lewej stronie, po pierwszym skrzyżowaniu. Na pierwszym piętrze jest salon tatuażu. Po przyjeździe, wystarczy nacisnąć dzwonek, a my Cię wpuści (Od Taoyuan Airport do centrum Taipei kosztuje NT1300 taksówką)

** By Airbus nr 2060: Od Taoyuan Airport, podejmują Airbus nr 2060 (NT145 za osobę) do Far Eastern Plaza Hotel (远东 饭店).
Kiedy odpadły w Far Eastern Plaza Hotel, będziesz na sek. 2, Dunhua S. Rd. Z widokiem na drogę i z powrotem do hotelu, skręcić w prawo i iść około dwóch minut na Dunhua S. Rd.
Po przejściu na parking po prawej stronie, skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu. Kiedy należy skręcić w prawo, zobaczysz znak w 21. wieku. Kontynuuj chodzenie nawet po chodniku zatrzymuje.
Po przejściu ostatnie dwa skrzyżowania świetlnej, na 3 skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, jest Family Mart sklep spożywczy po lewej stronie. Skręć w lewo w Tonghua Street.
Skręć w prawo na Tonghua St Lane 101 (Jest Przyjdź herbaciarni Kup w St Tonghua Lane 101 róg). Po pierwszym skrzyżowaniu, jesteśmy w pierwszym budynku po lewej stronie, tuż nad salonem tatuażu, na pierwszym piętrze. Po przyjeździe, nacisnąć dzwonek, a my Cię wpuści (Tonghua St Lane 101 jest przed Linjiang św (targ noc), więc jeśli minęło Linjiang St, masz poszedł za daleko.)

** Metrem: Nasz hostel znajduje się w pobliżu stacji metra w Liuzhangli linii Brown.
Od Liuzhangli MRT stacji, przejść przez okrągłe o przecięcie do Leli Rd. Po rozpoczęciu chodzenia na Leli Rd., Skręcić w prawo na Tonghua Street.
Spacer na Tonghua St aż dotarł Tonghua St Lane 101 (Jest Przyjdź herbaciarni Kup w St Tonghua Lane rogu 101), a następnie skręcić w prawo. Jesteśmy w pierwszym budynku po lewej stronie, po pierwszym skrzyżowaniu. Na pierwszym piętrze jest salon tatuażu. Po przyjeździe, wystarczy nacisnąć dzwonek, a my Cię wpuści