X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do JGH Tokyo

2-11-11 Nishi-Kawaguchi,kawaguchi-shi, Saitama Prefecture, Tokio, Japonia

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 69%Bezpieczeństwo
  • 71%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od międzynarodowego lotniska Narita:
Polecamy Keisei Tokkyu (Keisei Ograniczona Express) linii, ponieważ jest o połowę tańsza od innych usług. Ponadto, nie za dużo różnica czasu w odniesieniu przyjeździe do Tokio jest. Proszę zakupić 1000 jenów (około US 8,40 dolarów) biletów na lotnisku i wziąć specjalny ekspresowy Rail Japonia (JR) stacji Nippori. Powinno to trwać około 51 minut, ale należy pamiętać, że ostatni pociąg do opuszczenia Narita jest na 22:41 Dalej pm, przelewem na Nippori do linii JR Keihin Tohoku wobec Omiya. Kup bilet na 210 jenów (około US $ 1.76), aby przejść do Nishi-Kawaguchi JR Station.we powitanie długoterminowego gość. dziękuję.

* W ciągu dnia między 10:30-15:30,
"Keihin-Tohoku linii" nie kończy się na Nippori
Stacja ze względu na harmonogram usług ekspresowych.
Zamiast tego, należy brać "linia Yamanote" (pociąg Zielona)
na platformie # 11 (w kierunku Ikebukuro) w Nippori i
przejdź do Tabata stacji (2 przystanki od Nippori),
następnie w linię Keihin Tohoku do Nishikawaguchi.

Od Nishikawaguchi, prosimy o wydrukowanie map
wysłać po dokonaniu rezerwacji.
To trwa około 6 minut od zjazdu zachodniej.

Z centrum Tokio:
Jest to również 210 jenów (około US $ 1.76) z JR Ueno, Shinjuku, i stacji Ikebukuro na JR linii. Od Ikebukuro i Shinjuku stacjach, proszę wziąć linię JR Saikyo stacji JR Akabane i przenieść tam na linii JR Keihin Tohoku JR Nishi-Kawaguchi Station. Od stacji JR Ueno, Keihin Tohoku linia zabierze Cię bezpośrednio do Nishi-Kawaguchi JR. Jest to najtańszy transport z centrum Tokio.

Od Haneda International Airport:
Proszę wziąć autobus lub jednotorowe dostać JR Shimbashi Station. Transfer na linii JR Keihin Tohoku do Nishi-Kawaguchi Station.

Na kierunkach od Nishi-Kawaguchi Station do naszego hostelu, prosimy zapoznać się z mapą na naszym świecie Hostel strony.

Do centrum Tokio od naszego hostelu:
JR Keihin linia Tohoku jest bezpośrednia droga, która przechodzi przez JR Nippori, Ueno, Akihabara i stacji Tokio. Tak, to jest bardzo wygodne, aby dostać się do dzielnicy Tokio metropolii od naszego hostelu! Jesteśmy 14 km od centrum Tokio, ale to trwa tylko około 15 do 23 minut pociągiem, najbardziej na bezpośredniej trasy. Shinjuku, miasto, które nigdy nie śpi, w tym słynnej Kabuki-cho, to około 20 minut i tylko 210 jenów (1,76 dolarów) z dala! I, Shibuya Station jest tylko jedna stacja od Shinjuku!

Dla tych z was, którzy są sceptyczni co pobyt w naszym hostelu, ponieważ jest nieco poza centrum miasta Tokio, należy wiedzieć, że większość inne obiekty noclegowe zlokalizowane w centralnej dzielnicy Tokio wymagają transferów na innych prywatnych linii kolejowych lub metra / linii metra i rzeczywiście wydają się być bardziej skomplikowane i kosztowne niż wygodne! Czy trzeba kupić kilka biletów, spacer do stacji odległości, i czekać do przeniesienia na inne pociągi / przejść podziemnych, więc zajmuje więcej czasu i pieniędzy. Z drugiej strony, nasz JR Nishi-Kawaguchi Station jest w prostej linii do centrum Tokio (JR Keihin Tohoku linia), który nie wymaga takich mylące transfery i strata pieniędzy!

Akabane Station to 3 minut pociągiem (3 km) i jest ulubionym miejscem dla turystów i mieszkańców. Akabane ma niedrogich restauracji i sklepów z dużą ilością miejsca, aby cieszyć się dania kuchni japońskiej, takie jak sushi, Yakitori, shabu shabu, Okonomiyaki, Taiyaki, TAKOYAKI, oshiruko, Oden, i wiele więcej! Powierzchnia Akachochin ma wiele niedrogich knajpek, barów i izakayas idealny dla tych, którzy chcą zrelaksować się po długim dniu podróży. Nishi-Kawaguchi Station jest bardzo podobny do Akabane i wiele japońskich mieszkańców przyjść tutaj, aby wypić drinka i coś przekąsić po pracy. Między Akabane i Nishi-Kawaguchi jest duże rzeki Arakawa z pól golfowych na obu stronach.

Nishi-Nippori i stacja Sugamo mają wiele tradycyjnych i znanych japońskich świątyń i kapliczek, podobnie jak Kioto. To trwa mniej niż 20 minut od naszego Nishi-Kawaguchi stacji!

Zakupy w Ueno i Okachimachi jest kilka minut drogi pociągiem. Japońska mieszkańcy wiedzą, że są to miejsca, aby przejść do towarów tanich i dobrze wykonane. Ameyayoko-cho jest zajęty na co dzień, ponieważ znajduje się wiele sklepów detalicznych i hurtowych idealne dla inteligentnego shopper.

Następna stacja z Okachimachi jest Akihabara, home of Electric Town. Można znaleźć najfajniejsze i najbardziej up-to-date towarów elektronicznych tutaj! Akihabara posiada również wiele japońskich sklepów anime i niedawno popularny "maido-Kissa" (lub,, kostium, kawiarnie), gdzie kelnerki, którzy służą Ci są ubrani w stroje słodkie anime i pokojówka.

Także w pobliżu: Shinjuku (Kabuki-cho, Shinjuku Gyo-En Park); Yoyogi (Yoyogi Park, stadiony olimpijskie); Harajuku (! Moda centralny, Meiji i Yasukuni Sanktuaria), Shibuya (Shibuya Center Gai, miasto młodzieży mody); Aoyama (Aoyama-dori, znane ze swoich butików i markowych towarów); Sanguu-Bashi (Geihin-Kan, gdzie zagraniczni premierzy i prezydenci przebywał), Ebisu (piwo ogrody i wysokiej klasy miasteczko rozrywki, w tym słynnym wieżowcu hotele); Roppongi (jak wiecie, ulubione dla cudzoziemców); Azabu-Juban (miasto na zakupy); Tokyo Tower (wszystkie z powyższych miejscach są około kilometra i odległości od siebie);! Również Odaiba, Kamakura , Nikko i wiele więcej!

Chętnie udziela wskazówek w każdym miejscu może chcesz iść w Tokio!