Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

741 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Magiczny Amsterdam!
Nasz pływający hostel "Christina" oferuje łóżko i możliwość wykupienia śniadania
Nasz "bostel" jest niskobudżetowy z małymi pokojami, ale wysoką jakością usług.
Nasza łódź znajduje się w pobliżu Prins Hendrikkade: Oosterdok!
Znajdujemy się w odległości kilku minut spacerem od centrum Amsterdamu, Dam, Newmarket i placu Rembrandta.
Nasze małe kabiny wyposażone są w bieżącą ciepłą i zimną wodę. Prysznice i toalety są dobrze utrzymane, a nasz personel jest bardzo przyjazny.
Oferujemy przyjemny i przytulny salon, w którym można zjeść królewskie śniadanie w cenie 10 euro za osobę.
Kabiny 4-osobowe są przeznaczone dla 3 osób dorosłych. W tych kabinach nie należy zabierać zbyt dużo bagażu!
Długość łóżka wynosi 1,90 m.
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wybrać do miasta, czy też zrelaksować się na naszym przestronnym tarasie słonecznym, czekamy na Ciebie jako naszych gości!
Wymeldowanie 11:00.
W przypadku zameldowania w międzyczasie należy wysłać wiadomość e-mail z godziną przyjazdu!
Możliwe godziny zameldowania to między 14:00 a 21:00.
Aby było taniej, rezerwacje weekendowe wymagają minimum 2 nocy.
Możesz zameldować się przed lub po tym czasie zameldowania, wyślij nam e-mail ze szczegółami na ten temat. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Najnowsze opinie

8.6
Fantastyczny
24.03.2017
As everyone noticed there is very little space, but just to sleep and have a breakfast close to the centre its is really ok.
Mężczyzna, 31-40
22.08.2014
Regards from Warsaw
Mężczyzna, 41+
14.07.2013
Łódka Christina to bardzo fajne miejsce nie tylko dla młodzieży. Oczywiście nie porównujemy łódki do hotelu :-) Gospodarz był bardzo serdeczny i usłużny; przygotowane śniadanie było pierwsza klasa. Do centrum z łódki jest ok. 10 min. Co do kajut: prosto ale czysto i schludnie. Tak samo z sanitariatami. Z miejscem w kajucie podobnie: nie jest to hotel ale wyspać można się bez problemu. Zdecydowanie polecamy miejsce. My napewno będziemy pamiętać ten pobyt na długo :-)
Kobieta, 31-40

Udogodnienia