X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do International Youth Hostel Lijiang

behind the parking lot of Mingzhen Plaza, (Jin Tian Hotel),Minzhu Rd, Lijiang, Chiny

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google - Z lotniska:
(A), Take Lijiang lotniska autobusem (RMB20 / na osobę) do Lijiang nowego miasta (terminal jest w biurze CAAC biletu), a następnie wziąć taksówkę do "Police Station Starego Miasta" (RMB 10)
(B) Weź taksówkę na lotnisko na "Police Station Starego Miasta" (O 28 km, RMB 100-120)

- Z dworca autobusowego:
Weź taksówkę do "Police Station Starego Miasta" (RMB 10)

Po przyjeździe na komisariat co oznacza, że ​​są już w starym mieście. Samochody nie mogą być w mieście, więc proszę iść ulicą i mijamy stację policji (Powinieneś zobaczyć sklep tuck na końcu drogi), a następnie skręcić w prawo. Pojawi się "Guo Fang Yu szkoły" i proszę przejść się ulicą. Weź kolejny zakręt w prawo, a następnie i iść do 10M wtedy zobaczysz nasz hostel.


- Z dworca kolejowego:
Weź w autobus nr 4 do "wejście do Starówka" (około pół godziny), wprowadź Starówka na dużym placu, proszę znaleźć "stacja Security", a następnie pieszo około 500m przez xinyi Ulica Jishan Alley, będziesz przyjazd "Fair of Karma" (mały kwadrat), a następnie iść prosto około 120m od alei obok restauracji i znajdą nas. Albo można też zadzwonić do ciebie po przybyciu na "Targi Karma" w 0888-5116118 5102345.