X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do International Student Center

38 West 88th Street, Manhattan NY 10024, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 68%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przybliżony czas podróży do Międzynarodowego Centrum Studenckiego, od:

Lotnisko JFK (90-120 minut) metrem;
Newark International Airport (1 godzina) autobusem; 45 minut pociągiem.
LaGuardia Airport (1 godzina), autobusem lub pociągiem;
Port Authority Bus Terminal (15 minut) metrem;
Grand Central Station (30 minut) metrem;
Penn Station (20 minut) metrem.

Międzynarodowy Student Center znajduje się w budynku z piaskowca na Upper West Side na Manhattanie w Nowym Jorku. Nasz adres to 38 Zachód 88th Street, pomiędzy Columbus Avenue i Central Park West Avenue, w pobliżu stacji metra 86th Street na B i C pociągów metra. Nie mamy duży znak, proszę spojrzeć na liczbę 38 nad drzwiami.

Aby dotrzeć do nas od międzynarodowego lotniska JFK:
Zapoznaj się z pociągiem do terminalu lotniska do stacji metra Howard Beach, gdzie można dojechać pociągiem w stronę Manhattanu A. Przejdź do C lub B pociągu na 59. ulicy (Columbus Circle). Wysiąść na 86th Street i wyjścia z przodu pociągu.
LUB
Zatrzymaj się przy biurku Transport naziemny i zapytać, gdzie złapać Super transfer Van, który będzie podwieźć do drzwi Międzynarodowego Centrum Studenckiego (38 Zachodniego 88th Street na Manhattanie, pomiędzy Central Park West i Columbus Avenue). Koszt: 20 dolarów / osoba. Zadzwoń 1-212-258-3826.

Od międzynarodowego lotniska Newark:
Zapoznaj się z pociągiem do terminalu do dworca kolejowego lotniska Newark International. Zapoznaj się z New Jersey Transit pociągiem do dworca Penn Station). Śledź dojazdu od dworca Penn Station (poniżej).
LUB
Weź autobus Olympia (13 dolarów bilet w jedną stronę) z lotniska do 42nd Street i Port Authority terminalu na Manhattanie. Stąd wziąć C pociągu Uptown do 86th Street.

Od międzynarodowego lotniska La Guardia:
Możesz wziąć M 60 autobus z lotniska La Guardia do ostatniego przystanku, przy ulicy 113. i Broadwayu na Manhattanie. Następnie podejmuje M 104 Autobus kursujący do centrum do 88th Street i Broadway. Spacer dwie przecznice od Broadway i 88th Street w stronę Central Park West Avenue (obok Alei Columbus i Amsterdam).
LUB
Można również wziąć taksówkę (około 30 dolarów) z lotniska La Guardia do Międzynarodowego Centrum Studenckiego przy 38 Zachodnim 88th Street na Manhattanie, pomiędzy Central Park West i Columbus Avenue.
LUB
Zatrzymaj się przy biurku Transport naziemny i zapytać, gdzie złapać Super Shuttle, który będzie podwieźć do drzwi Międzynarodowego Centrum Studenckiego (38 Zachodniego 88th Street na Manhattanie, pomiędzy Central Park West i Columbus Avenue). Koszt: $ 15 / osobę. Zadzwoń 1-212-258-3826.

Od dworca Penn Station i Port Authority Bus Terminal:
Wsiądź do pociągu C Subway dzieje Uptown przystanku 86th Street, a wyjście na 88th Street.