X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Iguassu Falls Hostel

Rua Ignacio Sottomaior, 668, Vila Yolanda, Foz do Iguacu, Brazylia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 98%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Ze wszystkich kierunków trzeba wysiąść zawsze Avenida das Cataratas, dzielnicy Vila Yolanda. Jako punkt odniesienia można użyć Chaplin Snooker Bar. Adres schroniska jest 668 Ignacio Sottomaior ulicy.

- Z lotniska w Brazylii jeden szyb zespolonych musi złapać autobus CENTRO 120 i wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda. Z lotniska w drodze do miasta należy wysiąść po drugich światłach.

- Z lotniska IGR w Argentynie trzeba złapać autobus do miasta Puerto Iguazu i wysiąść na dworzec autobusowy i zmienić na inny autobus do Foz do Iguassu - Brazylia. Gdy w Brazylii wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda. Od granicy w drodze do miasta należy wysiąść po drugich światłach. Przypomnijmy, że NA DRODZE ONE będzie musiał zatrzymać się na argentyńskich GRANICY a później w brazylijskim GRANICY ZOBACZYĆ O gazetach.

- Od dworca autobusowego - Rodoviaria w Brazylii trzeba złapać autobus 103 lub 115 Jardim das Flores i wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda.

- Z dworca autobusowego w Puerto Iguazu trzeba złapać autobus do Foz do Iguassu - Brazylia. Gdy w Brazylii wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda. Od granicy w drodze do miasta należy wysiąść po drugich światłach. Przypomnijmy, że NA DRODZE ONE będzie musiał zatrzymać się na argentyńskich GRANICY a później w brazylijskim GRANICY ZOBACZYĆ O gazetach.

- Z dworca autobusowego w Ciudad del Este w Paragwaju jeden musi złapać autobus do Foz do Iguacu - Brazylia, który kursuje co 30 minut, a gdy w Brazylii, trzeba wysiąść na przystanku autobusowego Macdonalda. Od Macdonalda do schroniska nie jest zbyt daleko, tylko 8 bloków. Przypomnijmy, że NA DRODZE Wystarczy zatrzymać się na Paragwaju GRANICY a później w brazylijskim GRANICY zobaczyć O gazetach.