Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Iguassu Falls Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

Rua Ignacio Sottomaior, 668, Vila Yolanda

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Ze wszystkich kierunków trzeba wysiąść zawsze Avenida das Cataratas, dzielnicy Vila Yolanda. Jako punkt odniesienia można użyć Chaplin Snooker Bar. Adres schroniska jest 668 Ignacio Sottomaior ulicy.

- Z lotniska w Brazylii jeden szyb zespolonych musi złapać autobus CENTRO 120 i wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda. Z lotniska w drodze do miasta należy wysiąść po drugich światłach.

- Z lotniska IGR w Argentynie trzeba złapać autobus do miasta Puerto Iguazu i wysiąść na dworzec autobusowy i zmienić na inny autobus do Foz do Iguassu - Brazylia. Gdy w Brazylii wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda. Od granicy w drodze do miasta należy wysiąść po drugich światłach. Przypomnijmy, że NA DRODZE ONE będzie musiał zatrzymać się na argentyńskich GRANICY a później w brazylijskim GRANICY ZOBACZYĆ O gazetach.

- Od dworca autobusowego - Rodoviaria w Brazylii trzeba złapać autobus 103 lub 115 Jardim das Flores i wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda.

- Z dworca autobusowego w Puerto Iguazu trzeba złapać autobus do Foz do Iguassu - Brazylia. Gdy w Brazylii wysiąść przy Avenida das Cataratas przed Chaplin Snooker Bar (odwrotny kierunek hostelu). Lokalizacja hostel jest w 668 Ignacio Sottomaior ulicy, dzielnicy Vila Yolanda. Od granicy w drodze do miasta należy wysiąść po drugich światłach. Przypomnijmy, że NA DRODZE ONE będzie musiał zatrzymać się na argentyńskich GRANICY a później w brazylijskim GRANICY ZOBACZYĆ O gazetach.

- Z dworca autobusowego w Ciudad del Este w Paragwaju jeden musi złapać autobus do Foz do Iguacu - Brazylia, który kursuje co 30 minut, a gdy w Brazylii, trzeba wysiąść na przystanku autobusowego Macdonalda. Od Macdonalda do schroniska nie jest zbyt daleko, tylko 8 bloków. Przypomnijmy, że NA DRODZE Wystarczy zatrzymać się na Paragwaju GRANICY a później w brazylijskim GRANICY zobaczyć O gazetach.

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.