X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ideal Youth Hostel

C/Unio No. 12, Barcelona, Catalonia, Hiszpania

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przyjeżdżając z BCN Airport:
Autobus: Weź Aerobus kierunku Plaza Catalunya (centrum), zmiany tu i metrem (linia 3/green linia, kierunek Zona Universitria i wysiąść tylko jeden przystanek dalej w Liceu;.
Na bulwarze Ramblas, szukać Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowania alei Las Ramblas).

Z lotniska Girona:
Weź autobus do dworca autobusowego w Północnej Barcelony, a stamtąd pieszo do stacji metra Arc de Triompf i podejmują czerwona linia (w kierunku Hospital de Bellvitge), w Katalonii zatrzymać trzeba zmienić na zielonej linii w kierunku Zona Universitria i get off tylko jeden przystanek w Liceu. Na bulwarze Ramblas, szukać Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowania alei Las Ramblas).

Pociąg RENFE:
Weź C1 lokalnym pociągiem do Plaza Catalunya (centrum), który kursuje co 30 minut. ZMIANA na Plaza Catalunya i dostać się na metro (linia 3/green linia, kierunek Zona Universitria) i wysiąść tylko jeden przystanek w Liceu.
Na bulwarze Ramblas, szukać Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowania alei Las Ramblas).

Dojazd Z dworca kolejowego Sants:
Metro: metrem (linia 3/green linia, Canyelles kierunek) i gett off at "Liceu" przystanku. Na bulwarze Ramblas, szukać Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowania alei Las Ramblas).