X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ideal Youth Hostel

C/Unio No. 12, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska BCN:
Autobus: Aerobus kierunku Plaza Catalunya (centrum), zmiany tu i metrem (linia 3/green linii, kierunek Zona Universitria i wysiąść tylko jeden przystanek w Liceu;.
Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).

Z lotniska Girona:
Weź transfer busem do dworca autobusowego w Barcelonie Północnej, stamtąd pieszo do stacji metra Arc de Triompf i podejmują czerwona linia (w kierunku Hospital de Bellvitge), na przystanku Catalunya trzeba zmienić na zielonej linii w kierunku Zona Universitria i wysiąść tylko jeden przystanek w Liceu. Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).

Renfe:
Weź C1 lokalnym pociągiem w kierunku Plaza Catalunya (centrum), który kursuje co 30 minut. ZMIANA na Plaza Catalunya i dostać się na metro (linia 3/green linia, kierunek Zona Universitria) i wysiąść tylko jeden przystanek na Liceu.
Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).

Przyjeżdżając od dworca kolejowego Sants:
Metro: metrem (linia 3/green linii, kierunku Canyelles) i Gett do przystanku "Liceu. Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).