X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ideal Youth Hostel

C/Unio No. 12, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska BCN:
Autobus: Aerobus kierunku Plaza Catalunya (centrum), zmiany tu i metrem (linia 3/green linii, kierunek Zona Universitria i wysiąść tylko jeden przystanek w Liceu;.
Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).

Z lotniska Girona:
Weź transfer busem do dworca autobusowego w Barcelonie Północnej, stamtąd pieszo do stacji metra Arc de Triompf i podejmują czerwona linia (w kierunku Hospital de Bellvitge), na przystanku Catalunya trzeba zmienić na zielonej linii w kierunku Zona Universitria i wysiąść tylko jeden przystanek w Liceu. Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).

Renfe:
Weź C1 lokalnym pociągiem w kierunku Plaza Catalunya (centrum), który kursuje co 30 minut. ZMIANA na Plaza Catalunya i dostać się na metro (linia 3/green linia, kierunek Zona Universitria) i wysiąść tylko jeden przystanek na Liceu.
Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).

Przyjeżdżając od dworca kolejowego Sants:
Metro: metrem (linia 3/green linii, kierunku Canyelles) i Gett do przystanku "Liceu. Od alei Las Ramblas, poszukaj Mc Donalds i Kentucky Fried Chicken, jesteśmy na ulicy naprzeciwko na n10. (Skrzyżowanie alei Las Ramblas).