X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do IHSP Chicago Hostel at Damen CTA

1616 N. Damen Ave, CTA Blue Line, Chicago, USA

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Metro Niebieska Linia kolejowa CTA działa 24 godziny na dobę bezpośrednio z Chicago O'Hare Airport. Jesteśmy pół przecznicy od przystanku Damen na niebieskiej linii. Nasz bezpłatny transfer jest dostępny tylko z O'Hare.

Od lotniska O'Hare: Weź CTA Blue Line do przystanku Damen

Dojazd z lotniska Midway: Weź CTA Orange Line w kierunku pętli i wysiąść na przystanku Clark / Lake. Przejazd do pociągu CTA Blue Line, wobec O'Hare

Dojazd z Union Station: Spacer dwie przecznice na południe do przystanku Clinton Niebieska Linia, pociągiem i zjazd na Damen zatrzymać

Po wyjściu z dworca w Damen zatrzymać, skręcić w lewo / North i przekroczyć 6-drożny skrzyżowanie. Pobyt na Damen Ave, i znajdują się w tym kolejnym bloku (bezpośrednio za Walgreens), po lewej stronie ulicy (1616 N Damen). Recepcja znajduje się na drugim piętrze. Pod numerem 2222 na klawiaturze do wejścia.

Podróżując samochodem? Nasz adres to 1616 N Damen, Chicago, IL 60647, jeśli używasz GPS. Podczas robienia autostrady 90/94 w Chicago, po prostu wysiąść na wyjściu North Ave (około 3 km na północ od centrum miasta) i przejść około pół kilometra na zachód, skręcić w prawo na Damen i jesteśmy na tym pierwszym bloku. Nasz parking jest ograniczona, więc proszę zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem przez e-maila lub dzwoniąc do nas.

Sprawdź nasz hostel poprzez wideo: https://www.youtube.com/watch?v=_iwkpGKZncw

16,4% VAT nie jest wliczony w cenę pokoju i zostaną dodane do salda po przyjeździe.

Musisz mieć ukończone 18 lat lub więcej, aby zatrzymać się na wspólnych pokojach akademika. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką osoby dorosłej 18 lat lub więcej.

Przynieś pieniądze na 2% rabatu!