X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do IHSP Chicago Hostel at Damen CTA

1616 N. Damen Ave, CTA Blue Line, Chicago, USA

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google CTA Train Blue Line Metro działa 24 godziny na dobę bezpośrednio z Chicago O'Hare Airport. Jesteśmy pół bloku od Damen przystanku na niebieskiej linii. Nasz bezpłatny transfer jest dostępny tylko z O'Hare.

Z lotniska O'Hare: Weź CTA Blue Line do przystanku Damen

Dojazd z lotniska Midway: Take the Line CTA Pomarańczowy kierunku pętli i wysiąść na Clark / Lake przystanku. Przejazd do pociągu CTA linii w kierunku Błękitnego O'Hare

Dojazd z dworca Union Station: Spacer dwa bloki na południe do przystanku Niebieskim Clinton linii, pociągiem i wyjście na Damen przystanku

Po wyjściu z dworca w Damen przystanku, skręcić w lewo / NORTH i przekroczyć 6-drożny skrzyżowanie. Bądź na Damen Ave, i znajdują się w tym kolejnego bloku (bezpośrednio za Walgreens), po lewej stronie ulicy (1616 N Damen). Nasza recepcja znajduje się na drugim piętrze. Pod numerem 2222 na klawiaturze do wejścia.

Podróż samochodem? Nasz adres to 1616 N Damen, Chicago, IL 60647, jeśli używasz GPS. Podczas robienia autostrady 90/94 w Chicago, tylko wysiąść na wyjściu Ave North (około 3 km na północny zachód od centrum miasta) i przejść około pół mil na zachód, skręcić w prawo na Damen i jesteśmy na tym pierwszym bloku. Nasz parking jest ograniczona, więc prosimy o rezerwacji miejsca z wyprzedzeniem, wysyłając e-mail lub dzwoniąc do nas.

16,4% VAT nie jest wliczony w cenę pokoju i zostaną dodane do salda po przyjeździe.

Przynieś pieniądze na 2% rabatu!