X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Umbria

Via Boncambi n.37, Perugia, Włochy

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dotrzeć do hotelu samochodem:

następujące oznaczenia dla Centro Storico - Universit za stranieri.Go prosto na Via Pinturicchio, a otrzymasz na Piazza Fortebraccio (trzeba będzie po lewej stronie na Etrusków Arch): trzeba wziąć na ulicę, która jest po prawej widok łuku (przez Battistiego), a otrzymasz na Piazza Cavallotti.You iść w dół na "via della Cupa" i znajdziesz wskazówki do naszego hotelu po lewej stronie.

jak dotrzeć do Via Marzia, naszą wolną strefę parkowania:

następujące oznaczenia dla Centro Storico -. Piazza Partigiani (lub Stazione autobus) Na placu partyzantów (z posągiem na środku) następujące oznaczenia dla Piazza Italia i podjąć Via Masi.You dostanie na Piazza Italia (duży plac z fontannami i ogród) (trzeba go po lewej stronie): trzeba iść w dół Via Marzia, po prawej stronie, i tam zaparkować samochód.

pociągiem:
Hotel połączony jest z najważniejszych stanowisk: to jest 2/3 minut spacerem od przystanku autobusowego Piazza Morlacchiego i Piazza Italia, i 5/6 minut od Piazza Partigiani, ważnych kwadratów, z których codziennie odjeżdżają autobusy do wszystkich najważniejszych Umbrii centra. To trwa mniej niż 10 minut, aby dostać się do głównego dworca kolejowego.

Od dworca kolejowego można dojechać jedną z autobusów (G, R, TD, TS), które zostały napisane na górnej Piazza Italia (historyczne centrum, gdzie nasz hotel jest).
Każdy z tych autobusów przechodzi co 20 minut