X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel The Continent

413 Sukhumvit Road, Klongtoey Nua, Wattana, Bangkok, Tajlandia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 40%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google --- Lotnisko Suvarnabhumi ---
-Taxis:
Możesz używać marki taksówki w Bangkoku, i udać się do Bangkoku i Asoke skrzyżowaniu. Z lotniska około trwa około 30-60 minut w zależności od stanu ruchu. Dobre drogi (z opłatami) na całym mieście przyczyni się do skrócenia czasu spędzonego. Być czujnym z ograniczonej przestrzeni taxi dla swoich baggages!

Airport Express:
Istnieje wiele miejsc dostępnych na lotniska Suvarnabhumi. Weź trasy nie AE3 (Suvarnabhumi-Sukhumvit) i poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać w Asok-Sukhumvit Junction (Exchange Tower). Kontynent Hotel znajduje się przy głównej drodze do lewej dłoni natychmiast ubiegłym Asoke skrzyżowania i tuż przed Sukhumvit Soi 23.

- Lotnisko link:
Link-express
Weź ekspresowe połączenie z której odjeżdża pociąg do stacji pociągu, wymiany z metra MRT Sukhumvit stacji. Można chodzić od Sukhumvit Soi 23 w kierunku dworca. Hotel znajduje się po lewej stronie ostatniego Asoke skrzyżowaniu, kilka budynków obok Interchange Tower.

City Link-
Weź City Link do Phayathai wymiany z dworca, do stacji BTS Skytrain Asoke. Można chodzić od Asoke dworca do hotelu.

- BTS:
Stacje BTS znajduje się w strategicznych obszarach Bangkoku. Gdy jesteś w żadnej z tych stacji, wybierz stacji Asok. Stamtąd kierujemy się w stronę ulicy Sukhumvit Soi 23, hotel znajduje się przy głównej drodze, przed Sukhumvit Soi 23.

-MRT metra:
Podjęcia wszelkich stacjach znajdujących się w mieście, a trzeba zaznaczyć Sukhumvit Station, spacerem od stacji Sukhumvit w kierunku hotelu.