X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hotel The Continent

413 Sukhumvit Road, Klongtoey Nua, Wattana, Bangkok, Tajlandia

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google --- Suvarnabhumi Airport ---
-Taxis:
Możesz używać marki taksówki w Bangkoku i pozycją na Sukhumvit i przecięcia Asoke. Z lotniska około trwa około 30-60 minut, w zależności od warunków ruchu. Dobre drogi (z opłatami) w całym mieście przyczyni się do skrócenia czasu spędzonego. Być czujnym z ograniczonej przestrzeni taksówki dla bagażu rejestrowanego!

Airport Express:
Istnieją różne cele dostępne na lotniska Suvarnabhumi. Weź trasie nr AE3 (Suvarnabhumi-Sukhumvit) i poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać w Asok-Sukhumvit Junction (Exchange Tower). Hotel Kontynent znajduje się przy głównej drodze do lewej strony natychmiast ostatniego skrzyżowania Asoke i tuż przed Sukhumvit Soi 23.

- Link do lotniska:
Ekspresowe Link-
Weź wyrazić link do Makkasan stacji, wymiany z pociągu do metra MRT Sukhumvit Station. Można spacerem od dworca w kierunku Sukhumvit Soi 23. Hotel znajduje się na lewej stronie przecięcia przeszłości Asoke, kilka budynków obok Zamienić Tower.

Link-Miasto
Weź City Link do Phayathai dworca, wymiany z BTS Skytrain do Asoke stacji. Można chodzić od Asoke dworca do hotelu.

- BTS:
Stacja BTS znajduje się w strategicznych obszarach Bangkoku. Gdy jesteś w żadnej z tych stacji, wybierz stacji Asok. Stamtąd ruszamy w kierunku Sukhumvit Soi 23, hotel położony jest przy głównej drodze, przed Sukhumvit Soi 23.

Subway-MRT:
Weź żadnych stacjach znajdujących się w mieście i trzeba wybrać stację Sukhumvit, spacerem od Sukhumvit stacji w kierunku hotelu.