X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Texas

Via Firenze, 47, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hotel Texas posiada 23 eleganckie pokoje.
Hotel Texas to jest w pobliżu Koloseum HISZPAŃSKI SQUARE, Fontanna di Trevi I HOTEL TEXAS PRACOWNICY TO do Państwa dyspozycji z bezpłatnym Plany miasta o: Rzym
Hotel Texas 7hills znajduje się w pobliżu placu Repubblica i kilka minut spacerem od ulicy Via Nazionale w sercu centrum handlowego.
Jak dotrzeć do hotelu

Samochodem:
Z dowolnego punktu Grande Raccordo Anulare, dotrzeć wszystkich autostrad, kierować się znakami na Roma Centro. . Wiele obszarów centrum miasta również dojechać metrem linii A. Najbliższy przystanek jest Repubblica.

Pociągiem:
Hotel położony jest 1 km od dworca kolejowego Termini. Wyjście z dworca Termini przez środek sali, do Piazza CINQUECENTO. Raz jesteś tam chodzić na Piazza CINQUECENTO i podjąć ulicy VIALE LUIGI Einaudi, aż dojdziesz do Piazza della Republica. Po dotarciu na Piazza della Republica, w poprzek placu po lewej stronie znajduje się ulica Via Nazionale. Weź go i wzdłuż niego 2 bloki, nie będziesz fiind na Via Firenze, na ulicę, gdzie Texas Hotel znajduje się (Via Firenze N 47). Skręć w prawo w Via Firenze blok pół dala będziesz mógł cieszyć nasze usługi.

Samolotem:
Od Fiumincino Airport:
Texas hotel oferuje 24 godziny odbioru usługi do / z Leonardo da Vinci International Airport, bardziej znany jako Fiumincino. Wyślij nam nazwę swojej firmy lotniczej i numer lotu, wraz z godziną przyjazdu a my zorganizujemy dla transportu na koszt 45.

Jeśli wolisz, transport publiczny, można wsiąść do pociągu Leonardo Express (około 9,50 za osobę), która zabierze Cię do dworca kolejowego Termini. Raz na Termini postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.


Z lotniska Ciampino:
Z lotniska Ciampino, które jest drugim lotniskiem w Rzymie i gdzie przyjeżdża wielu trasach europejskich, można użyć Hotel Texas pick up service (patrz informacje powyżej), lub autobusem do Anagnina. Od Anagnina trzeba będzie przejść do metra, Linea A w kierunku Battistini. Wysiąść na Piazza della Repubblica, a następnie w kierunku góry.Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, prosimy o kontakt.