X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Texas

Via Firenze, 47, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google HOTEL Teksasie 23 eleganckie pokoje.
Hotel Texas jest w pobliżu COLOSSEO, HISZPAŃSKI SQUARE, Fontanna di Trevi i hotelu TEXAS PRACOWNICY TO do Państwa dyspozycji, z bezpłatnymi Plany miasta o Rzymie
W hotelu znajduje się Wielka 7hills pobliżu placu Repubblica i kilka minut spacerem od ulicy Via Nazionale w sercu centrum handlowego.
Jak dotrzeć do hotelu

Samochodem:
Z dowolnego punktu Grande Raccordo Anulare, dotrzeć wszystkich autostrad, kierować się znakami na Roma centro. , Są również dojechać metrem linii A. Wiele obszarów centrum miasta Najbliższy przystanek to Repubblica.

Pociągiem:
Hotel położony jest 1 km od dworca kolejowego Termini. Wyjdź dworzec Termini przez środek sali, na PIAZZA CINQUECENTO. Po youre tam chodzić na Piazza CINQUECENTO i podjąć ulicy Viale Luigi Einaudi, aż dojdziesz do Piazza della Republica. Po dotarciu na Piazza della Republica, przez Piazza po lewej stronie znajduje się ulica Via Nazionale. Weź go i wzdłuż niej dwa bloki, nie będziesz fiind na Via Firenze, na ulicę, gdzie Teksas Hotel znajduje się (Via Firenze N 47). Skręć w prawo w Via Firenze się pół bloku dala będziesz mógł cieszyć nasze usługi.

Samolotem:
Od Fiumincino lotniska:
Hotel Texas oferuje 24 godzin usługi dowozu do / z Leonardo Da Vinci International Airport, bardziej znany jako Fiumincino. Wyślij nam nazwę swojej linii lotniczej i numer lotu, wraz z czasem przyjazdu a my zorganizujemy dla transportu koszt 45.

Jeśli wolisz, transport publiczny, można dojechać pociągiem Leonardo Express (około 9,50 za osobę), który zabierze Cię do dworca kolejowego Termini. Raz na Termini postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.


Z lotniska Ciampino:
Z lotniska Ciampino, które jest drugim lotniskiem w Rzymie i gdzie wiele lotów europejskich przyjazd, można wykorzystać Hotel Texas pick up service (patrz informacje powyżej), lub dojechać autobusem do Anagnina. Od Anagnina trzeba będzie przejść do metra, Linea A w kierunku Battistini. Wysiąść na Piazza della Repubblica, a następnie w kierunku wyżej.Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt.