X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Ronda

Carrer Sant Erasme, 19, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Samochodem
Biorąc AP-7 / E-15 z Girona / Francji, kierować się znakami C-33 Barcelona Aeroport wejść do miasta przez Avenida Meridiana. Skręć w prawo w Carrer Arag. Idź dalej, aż dojdziesz Carrer Muntaner, gdzie trzeba skręcić w lewo. Weź ją do końca, aż dojdziesz do końca, który jest Ronda Sant Antoni, gdzie trzeba skręcić w prawo. Idź prosto aż zobaczysz Mercat de Sant Antoni. Po lewej stronie pojawi się mały kwadrat o nazwie Plaa Pes de la Palla. Dostarczenie samochodu bezpośrednio na placu, aby dostać się do wejścia do parkingu hotelu.

Przez transport publiczny
1. Z lotniska: weź sobie prawo AEROBUS zewnątrz terminalu i wysiąść na drugim do ostatniego przystanku Plaa Universitat. Spacer po resztę drogi w dół Ronda Sant Antoni, aż zobaczysz na lewej caf nazwie Bracaf na małym placu zwanym Plaa Pes de la Palla. Hotel jest położony w pobliżu placu.
2. Z lotniska: pociągiem, który kursuje co pół godziny do centrum miasta. Wysiąść na przystanku Paseo de Grcia i przesiąść się w metro. Weź fioletową linię do przystanku Sant Antoni. Hotel położony jest około 100 metrów na piechotę od zjazdu Villarroel.
3. Z dworca kolejowego Estaci de Sants: wziąć zieloną linię metra od Sants Estaci do przystanku o nazwie Parallel i przejść do linii fioletowym. Jeden przystanek jest Sant Antoni. Hotel położony jest około 100 metrów na piechotę od zjazdu Villarroel.
4. Z terminalu autobusowego Estaci del Nord: Weź czerwoną linię metra od Łuku Triumfalnego do przystanku Universitat. Spacer po resztę drogi w dół Ronda Sant Antoni, aż zobaczysz na lewej caf nazwie Bracaf na małym placu zwanym Plaa Pes de la Palla. Hotel jest położony w pobliżu placu.