X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Plus

Bulharska 72, Bratislava, Bratysława, Słowacja

Mapa i dojazd


61%Ocena

  • 70%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 50%Personel
  • 50%Atmosfera
  • 50%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Dworca Centralnego:

Po wychodzi naprzeciwko dworca iść w dół po lewej stronie, aż do dużego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Powinien pojawić się duży budynek UniCredit Bank po lewej stronie. Przystanek trolejbusowy na numer 204 znajduje się za drogi przeciwnej do banku. Przejażdżka trwa około 14 minut. Trzeba wysiąść na przystanku Bulharská. Iść w tym samym kierunku (jest mały znak kierunku w prawo, kiedy wysiąść) i po 80 metrach dochodzimy do zarządu hotelu przed hotelem parkingu.
Bilety można kupić w automatach biletowych w przedniej części stacji, lub kiosk. Do tej jazdy trzeba bilet tylko 15 minut za 50 centów. W przypadku, gdy przebywają więcej dni, można też kupić 1 dzień (3,50 EUR), 2 dzień (6,50 euro) lub 3-dniowy bilet (8 EUR).
Aktualnych harmonogramów dostępnych na http://www.imhd.zoznam.sk/ba/ trolejbusów

Z dworca autobusowego:

Po dostaniu autobusu nie idź do budynku stacji, ale chodzić po niej w lewo. Będzie pochodzić z kiosków przy głównej drodze. Trzeba dostać się do przystanku po drugiej stronie. Pojechać trolejbusowej 205. Jazda trwa około 18 minut. Trzeba wysiąść na przystanku Bulharská. Iść w tym samym kierunku (jest mały znak kierunku w prawo, kiedy wysiąść) i po 80 metrach dochodzimy do zarządu hotelu przed hotelem parkingu.
Bilety można kupić w automatach biletowych w przedniej części stacji, lub kiosk. Do tej jazdy trzeba bilet tylko 15 minut za 50 centów. W przypadku, gdy przebywają więcej dni, można też kupić 1 dzień (3,50 EUR), 2 dzień (6,50 euro) lub 3-dniowy bilet (8 EUR).
Aktualnych harmonogramów dostępnych na http://www.imhd.zoznam.sk/ba/ trolejbusów

Samochodem:

W kierunku od północy - Polska / Zilina (D1):

Kiedy goind w kierunku od Żyliny, szukać rady kierunku do Ružinov, a następnie podjąć odcinku drogi w dół z autostrady i będziesz na "Ivanska cesta". Kiedy zbliża się do dużych skrzyżowaniach przez centrum handlowego Avion, skręcić w lewo do ulicy Galvaniho. Następnie trzymaj się prosto, aż zobaczysz hotelu tablice kierunkowe po obu stronach drogi. Musisz zdać supermarket Lidl po lewej stronie. Następnie skręcić w lewo do ulicy Bulharská i po 50 m skręcić ponownie zgodnie pokładzie kierunku.

W kierunku od Czech (E65) i Austrii (E75, E58)

Po wprowadzeniu obwodu jeździć obwodnicy autostrady D1 w kierunku Žilina / Ružinov aż zobaczysz tablice kierunkowe kierowanie do Avion i Ikea. Weź odcinku drogi do ulicy Galvaniho i trzymaj się prosto, aż zobaczysz hotelu tablice kierunkowe po obu stronach drogi. Musisz zdać supermarket Lidl po lewej stronie. Następnie skręcić w lewo do ulicy Bulharská i po 50 m skręcić ponownie zgodnie pokładzie kierunku.

Od MRStefánik lotniska (2 km):

Możesz wezwać taksówkę lub przejść przez tańszego transportu publicznego. Jeśli zdecydujesz taksówkę, nie wziąć taksówkę pobytu na lotnisku, ponieważ są one bardzo drogie. Zadzwoń Delta Taxi na 421 (2) 16 016. Trzeba zapłacić od 7-10 EUR.
Jeśli zdecydujesz się z transportu publicznego, dostać się na autobus numer 96, zmieni się na autobus 65 na przystanku "Stara Ivanska" i wysiąść na przystanku "Pri zvonici". Od przystanku "Stara Ivanska" można chodzić, a hotel znajduje się zaledwie 400 metrów za rogiem.
! Autobus nocny N61 jedzie bezpośrednio z lotniska do hotelu - przystanek "Pri Zvonici".
Możesz kupić bilety z automatu bilet na przystanku autobusowym na lotnisku. W przypadku, gdy przebywają więcej dni, można też kupić 1 dzień (3,50 EUR), 2 dzień (6,50 euro) lub 3-dniowy bilet (8 EUR).

Aktualny terminarz autobus są dostępne tutaj:

http://imhd.zoznam.sk/ba/