X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hotel Pavone

Via Enrico Dandolo 2, Mediolan, Lombardy, Włochy

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Pavone jest 10 minut od lotniska Linate, 15 minut od stacji kolejowej koniec 20 minut drogi od Mediolanu sprawiedliwego handlu, co czyni go idealnym do poruszania się, a poza miastem szybko.

POCIĄG:
Wychodząc z dworca centralnego na jej prawej stronie, tuż przed Hotel Gallia autobusem n. 60 i wysiąść na Corso Porta di Vittoria / Savar STOP: przeciwnie do 50 metrów po prawej stronie widać znak - zarządu hotelu na rogu Dandolo ulicy.

CAR:
Koniec autostrady podczas jazdy w kierunku connectionring (obwodnicy) oglądania Tangernziale Est Linate i zwracać uwagę na Exit Forlanini, nadal prosto aż przejechać Piazza (kwadrat) Cinque Giornate (kolumna w środku) i po tym zawsze prosto zaczyna di Corso Porta Vittoria, drugi ulicy (Via Dandolo) po prawej stronie jest Hotel.

PLANE:
Z lotniska Linate autobusem n. 73 i wysiąść na Corso Porta di Vittoria przystanku Savar,
naprzeciwko 50 metrów po prawej stronie widać szyld z hotelu na rogu Dandolo ulicy.
Z lotniska Malpensa wziąć Malpensa Express pociągu, aż do stacji Cadorna, gdzie można znaleźć połączenie z tramwajem n 27 i wysiąść na Corso Porta di Vittoria / Savar przystanku, naprzeciwko 50 metrów po prawej stronie widać znak - tablica Hotel na rogu Dandolo ulicy.