Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Hotel Las Colinas

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
15 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Hotel Las Colinas to znany hotel poświęcony odpowiedzialnej turystyce. Jest zarządzany przez rodzinę Lopez Fernandez, od 1989 roku świadczymy usługi hotelarskie dla turystów i podróżników z całego świata, naszym celem jest zaoferowanie przyjaznej i przyjaznej uwagi oraz pomoc w uzyskaniu wspaniałych wrażeń w mieście.
Nasz hotel położony jest w samym sercu miejscowości La Fortuna, ze wszystkimi udogodnieniami małego miasteczka i widokiem na imponujący wulkan Arenal, nasza lokalizacja oferuje pieszą odległość do niektórych atrakcji turystycznych i usług w okolicy, takich jak wodospad La Fortuna, lokalne szlaki turystyczne, restauracje, pamiątki i banki, wszystko bez utraty uroku codziennego życia kostarykańskiego miasteczka.
Udogodnienia:
W 100% zrównoważony hotel, certyfikat od Kostarykańskiej Rady Turystyki!
Pokoje standardowe na pierwszym piętrze, w części tarasowej i z prywatnym balkonem, oferujemy również jeden piękny apartament Junior Suite Honey Moon i Junior Suite #33 na trzecim piętrze z balkonem z widokiem na wulkan Arenal.
Wszystkie pokoje ZAWIERAJĄ łazienkę, ciepłą wodę dzięki energii słonecznej, klimatyzację i telewizję kablową, niektóre mają również lodówkę i sejf.
Pełne bezpłatne śniadanie z tradycyjnymi potrawami, aromatyczną kawą i tropikalnymi owocami.
Najlepszą częścią naszego hotelu jest nasz ogród na świeżym powietrzu znajdujący się na drugim piętrze z pięknym widokiem na wulkan Arenal, miasto La Fortuna i inne góry, z tego widoku zainspirowaliśmy się do stworzenia naszej nazwy "Colinas", co oznacza wzgórza.
Nasz ogród tarasowy to idealne miejsce na relaks i cieszenie się dobrym towarzystwem rodziny i przyjaciół lub dobrą książką, to także świetny sposób na pozostanie w hotelu bez utraty życia miasta La Fortuna.
W naszym pięknym ogrodzie na tarasie oferujemy również usługę baru kawowego z orzeźwiającymi przekąskami, koktajlami, winem, krajowym i lokalnym piwem rzemieślniczym, organiczną kawą, doskonałym miejscem na relaks między przygodą a aktywnością na łonie natury !!!
Bezpłatne Wi-Fi w całym hotelu.
Spa z zabiegami na twarz i ciało.
Biuro wycieczek, w którym można zarezerwować najlepsze atrakcje przyrodnicze, przygodowe i ekologiczne w pobliżu.
Parking
Hotel wolny od dymu tytoniowego (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

• Lodówka
    • Telewizja kablowa
    • Odkryty taras
    • Lampka do czytania
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Parkowanie

• Pokojówka
    • Centrum biznesowe
    • Ekspresowa rejestracja/wymeldowanie
    • Kafejka internetowa
    • Recepcja (ograniczone godziny)
    • Obsługa pokojowa (ograniczone godziny)
    • Usługa budzenia
  • Jedzenie i napoje