X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hotel Kolumbus

Genslerstr. 18, 13055, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


49%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 40%Lokalizacja
  • 20%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 40%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem lub autokarem:
Jadąc z autostrady A 10 (Berliner Ring), Berlin-Marzahn wyjście, jechać przez Landsberger Allee w kierunku centrum miasta; po ok.. 5 km skręcić w prawo w Liebenwalder Straße; Hotel położony jest ok. 150 m w pobliżu skrzyżowania Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Jadąc z centrum miasta: od Alexanderplatz przez Otto-Braun-Straße w kierunku Północnej; po 500 m skręcić w prawo w Mollstrasse (rozszerzony Landsberger Allee); po ok.. 5 km znajduje się centrum handlowe Allee-Center "na lewo, skręć w lewo w Liebenwalder Straße; po ok.. 150 m, znajduje się hotel w pobliżu skrzyżowania Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Samolotem:
Przylot na lotnisko Tegel, weź szybki autobus X9 nawet do Ogrodu Zoologicznego; następnie jeden z pociągów miejskiej (S-Bahn) na wschodzie do Alexanderplatz, skąd można jechać tramwajem nr 6 w kierunku Hellersdorf / Riesaer Straße "do przystanku" Genslerstraße ", który jest tuż przed Allee- Centrum; od tego, jest to około 5 minut, aby przejść od Genslerstraße skrzyżowania Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Przylot na lotnisko Schönefeld, pociągiem miejskiej (S-Bahn) do stacji Landsberger Allee, a następnie przejść przez tramwaj nr 6 w kierunku Hellersdorf / Riesaer Straße; do przystanku tramwajowego Genslerstraße, który jest tuż przed Allee-Center "z tego, że jest około 5 minut, aby przejść od Genslerstraße skrzyżowania Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Pociągiem:
Przybyciu Ogrodu Zoologicznego, pociągiem miejskiej (S-Bahn) na wschodzie do Alexanderplatz, skąd można pojechać tramwajem M6 kierunku Hellersdorf / Riesaer Straße do przystanku Genslerstraße, który jest tuż przed Allee-Center; od tego, jest to około 5 minut, aby przejść prosto na Genslerstraße skrzyżowania Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Przybywając na Ostbahnhof pociągiem miejskiej (S-Bahn) do Bahnhof Lichtenberg; Stąd można dojechać autobusem nr 256 w kierunku Siedlung Wartenberg; do przystanku Liebenwalder Straße; ten przystanek znajduje się bezpośrednio przy skrzyżowaniu Genslerstraße przed Hotel Kolumbus.