X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Jupiter

Tweede Helmersstraat 14, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem (lotnisko Schiphol):
Możesz wziąć "Connexxion 'lotniska autobusem do hotelu, że whill zabierze Cię prosto do naszego hotelu.
Bilety: 16,50 pp w jedną stronę
lub bilet powrotny fot. 32, - Euro.
Oglądaj etykietę czasową, aby invoid problemy
Opłata Taksówka z lotniska: ok.. 35.

Pociągiem: (Dworzec Centralny) tramwajem jak opisano poniżej, lub wziąć taksówkę, która będzie kosztować około 12.

Tramwajem: (.. 20 min z CS + ok. 5 min pieszo) od głównego dworca kolejowego, tramwajem 1 i wysiąść na "Leidseplein". Patrząc na drodze tramwaju jazdy dalej, widać most. Krzyż, który, i skręcić w prawo w ulicę "Nassaukade". Po tej drodze utrzymaniem kanału na swojej prawej stronie. (Zdasz sklep sportowe-Towary). Skręć w lewo na drugim rogu, do "Tweede Helmersstraat", gdzie znajduje się hotel na swojej prawej stronie. kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółową mapę

Samochodem:
Z kierunku "Den Haag" (autostrada A4), podejmują obwodnicy wokół Amsterdamu w 10 i przejść na zachód w kierunku Zaandam, wykonaj następujące wyłączenia dla S106, gdzie należy skręcić w prawo na światłach. Idź prosto, a po 2 światłach, sortowania lewo mostem. Następnie skręcić w lewo na "Overtoom". Po tej drodze, aż do 4 przy ulicy lewej ręki, i skręcić w lewo w "Tweede Constantijn Huygensstraat '. Skręć w prawo na drugim przy ulicy po prawej stronie, który jest "Izba Helmersstraat". Znajdą Państwo nasz hotel w swojej lewej stronie.

Z kierunku "Utrecht" (autostrada A2):

Śledź ten autostrady prosto do Amsterdamu. Zachować po kierunku'' Centrum'', aż dojdziesz do wyjścia S 100, które można podjąć, a następnie skręcić w lewo na koniec 'Overtoom ". Skręć w lewo na trzecim bocznej ulicy, i jesteś w "Derde Helmersstraat '. Skręć w lewo na drugiej bocznej ulicy, i ponownie w pierwszej ulicy left.You zobaczysz nasz hotel w swojej lewej stronie.

Z kierunku 'Hilversum "i / lub" Amersfoort "(autostrada A1):

Śledź ten autostrady do Amsterdamu, i podjąć obwodnicy A 10 w pobliżu Amsterdamu do wyłączania do S112. Śledź kierunku "Centrum". Ta droga prowadzi do S 100, gdzie skręcamy w lewo na koniec 'Overtoom ". Skręć w lewo na trzecim bocznej ulicy, i jesteś w "Derde Helmersstraat '. Skręć w lewo na drugiej bocznej ulicy, i ponownie w pierwszą ulicę w lewo.
Można znaleźć w naszym hotelu w wybranym po lewej stronie.