X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hotel Jupiter

Tweede Helmersstraat 14, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem: (Schiphol Airport):
Możesz wziąć "Connexxion 'hotel lotnisko autobus, który whill zabierze Cię prosto do naszego hotelu.
Bilety: € 14,50 pp w jedną stronę
lub bilet powrotny fot. 24, - Euro.
Oglądaj etykietę czasową, aby invoid problemów
Opłata Taksówka z lotniska: app. 35 €.

Pociągiem: (Central Station) tramwajem jak opisano poniżej, lub wziąć taksówkę, która będzie kosztować około 12 €.

Tramwajem (20 min. Z CS + około 5 min pieszo). Z Dworca Centralnego tramwajem 1 i wysiąść na "Leidseplein". Patrząc na drogę tramwaj jazdy dalej, widać most. Krzyż, który, i skręcić w prawo w ulicę o nazwie "Nassaukade". Po tej drodze, utrzymując kanał na swojej prawej stronie. (Zdasz sporting-składowania towarów.) Skręć w lewo na drugim rogu, w polu "Tweede Helmersstraat", gdzie znajduje się hotel na swojej prawej stronie. kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółową mapę

Samochodem:
Z kierunku "Den Haag" (autostrada A4), podejmują obwodnicy A 10 w Amsterdamie, i idź na zachód w kierunku Zaandam, śledzić wyłączania do S106, gdzie należy skręcić w prawo na drogowych-światła. Idź prosto, a po 2 z ruchu światła, sort lewo przechodząc przez most. Następnie skręcić w lewo na "Overtoom '. Po tej drodze, aż do 4, bocznej ulicy w swojej lewej ręki, i skręcić w lewo w "Tweede Constantijn Huygensstraat". Skręć w prawo na drugim bocznej ulicy w prawo, co jest "Izba Helmersstraat". Zapraszamy do naszego hotelu w wybranym po lewej stronie.

Z kierunku "Utrecht" (autostrada A2):

Śledź ten autostradą prosto do Amsterdamu. Zachować po kierunku'' Centrum'', aż dojdziesz do wyjścia S 100, które można podjąć, a następnie skręcić w lewo na koniec 'Overtoom'. Skręć w lewo na trzecim ulicy, a ty jesteś w "Derde Helmersstraat". Skręć w lewo na drugą stronę ulicy, i ponownie w pierwszej ulicy left.You zobaczysz nasz hotel w swojej lewej stronie.

Z kierunku "Hilversum" i / lub "Amersfoort" (autostrada A1):

Śledź ten autostrady do Amsterdamu, i podejmuje Circular Road A 10 w pobliżu Amsterdamu do wyłączenia do S 112. Następnie w kierunku 'Centrum'. Droga ta zabierze Cię do S 100, gdzie należy skręcić w lewo na koniec 'Overtoom'. Skręć w lewo na Trzeciej ulicy, a ty jesteś w "Derde Helmersstraat". Skręć w lewo na drugą stronę ulicy, i znowu w pierwszą ulicę w lewo.
Będzie widać nasz hotel w swojej lewej stronie.