X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Hotel Continental

Baseler Strasse 56, 60329 Frankfurt am Main, Frankfurt, Niemcy

80%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Informacje O Placówce:

Przetłumaczone przez Google
Hotel Continental znajduje się w samym sercu Frankfurtu i idealnym miejscem dla aktywnych i dynamicznych młodych ludzi i innych.

Nasz Hotel Continental jest idealnym punktem wyjścia dla działań w okolicach Głównego Metropole.

Na podstawie krótkich dystansów (Rhein Main Airport, Frankfurt - 12 minut kolejowych; od głównego dworca kolejowego 100 metrów), można łatwo i szybko zorganizować swój wolny czas.

Po odżywcze śniadanie, rozpocząć dzień na rowerze wzdłuż głównej rzeki banku (tylko 300 metrów) z jego słynnych muzeów (około 60). Jogging lub pieszo, jest także możliwe, jak również ekscytujące motorówka obie strony.

centrum Frankfurtu z jego największego centrum handlowego, przy czym najwyższy obrót w Europie, parki publiczne, Stare Miasto we Frankfurcie z wąskimi uliczkami i restauracji, barów, klubów i dyskotek zapewniają wybór ampel dla każdego. Są to tylko kilka minut drogi od naszego hotelu.

baseny publiczne, parki, las miejski, aktywny czwarte, kasyna, Taunus pasmo górskie są również zostać łatwo i szybko. Wieczorem można odpocząć w jednej z tradycyjnych restauracji oferujących dania kuchni lokalnej i regionalnej wraz z najsłynniejszymi Frankfurter Energy Drink '' Ebbelwoi (jabłko Wein).

Nasz przyjazny personel i spółdzielcze dwujęzyczne udzieli Państwu dalszych informacji i / lub więcej ofert rekreacyjnych.

Zapraszamy we Frankfurcie nad Menem, miasta z serdecznym metropolii.

Zespół Conti

Anulowanie rezerwacji jest możliwe bez opłat do 24 godzin przed datą przyjazdu.
Jeśli odwołanie odbywa się mniej niż 1 dzień przed przyjazdem będziemy pobierać opłaty klientowi pierwszej nocy.
W przypadku nie pojawienia się będziemy pobierać opłaty 100% całkowitej kwoty.

Nasze warunki podczas trwania targów:
* Zasady płatności: 3 miesiące przed przyjazdem depozytu w wysokości 100% ceny pokoju jest wymagane
* Zasady anulowania rezerwacji: do 3 miesięcy przed przyjazdem
* Rezerwacja musi być zagwarantowane przez ważnej karty kredytowej z datą ważności i CVC.

Czasy Fair 2016:

Heimtextil 11.-15.01.2016

Christmasworld 28.01.-02.02.2016

Ambiente 11.-16.02.2016

Light and Building 12.-18.03.2016

Musikmesse 04.-10.4.2016

IFFA 06.-12.05.2016

Optatec 07.-06.09.2016

TexCare 11.-15.06.2016

Tendence 26.-30.08.2016

Automechanika 12.-17.09.2016

Buchmesse 18.-23.10.2016

Szukaj dostępnych


Udogodnienia

  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Śniadanie nie wliczone
  • Centrum biznesowe
  • Telewizja kablowa
  • Winda
  • Fax
  • Darmowe mapy miasta
  • Darmowe WiFi
  • Suszarki do włosów
  • Pokojówka
  • Przechowalnia bagażu
  • Restauracja
  • Skrzynka bezpiecznego depozytu


Zasady

  • Akceptujemy karty kredytowe
  • Palenie wzbronione


Zasady anulowania

Ten obiekt ma politykę anulowania 1dni.
Nie anulowanie na czas pociąga za sobą opłatę w wysokości pierwszej nocy pobytu.




Hotel Continental Located at Baseler Strasse 56, 60329 Frankfurt am Main, Frankfurt.
Hotel Continental
Germany
Frankfurt Baseler Strasse 56, 60329 Frankfurt am Main
80% 151
50.1057670 8.6651860
Hotel Continental
    Pokoje dostępne     Osobne Łóżko Podwójne Z Łazienką/wc     Jednoosobowy, Prywatny Z Łazienką/wc     3 łóżka Prywatny Z Łazienką/wc     Prywatny Z 2 Łóżkami Z Łazienką/wc