X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Continental Barcelona

La Rambla 138, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google _ Od lotniska w Barcelonie
Taksówką: W lotniska Barcelona BCN jest wielka przepływ Taxis do Państwa dyspozycji. Podróż trwa około 30. Patrz ilość w metrach taksonów. Taxi opuszczę cię przy wejściu do hotelu. Poprosić kierowcę, aby dostać się do: Hotel Continental Barcelona. 138 Rambla de Canaletes.

Przez AEROBUS: AEROBUS można dojechać bezpośrednio z lotniska do Barcelony. Plaza Catalunya znajduje się najbliższy przystanek Hotel Continental Barcelona. Autobus kursuje od 5:00 rano do 01:00, każdego dnia, przez cały rok. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od hotelu.

Pociągiem: pociągiem z lotniska można dostać się bezpośrednio do dworca Barcelona i Paseo de Gracia. Harmonogram wynosi od 06:00 do momentu 23:30, z częstotliwością 20 minut. Podróż trwa 20 minut, aż do stacji Passeig de Gracia. Hotel Continental Barcelona znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od PSG. Stacja de Gracia.

_ Z lotniska Girona:
Są to autobusy z lotniska w Gironie co 60 min. z docelowym Barcelonie. Podróż trwa ok. 70 min. i autobus przyjeżdża na stację Północnej w Barcelonie. Z dworca autobusowego, można wziąć czerwoną linią metra aż do Plaza Catalunya. Hotel Continental Barcelona to tylko 5 minut spacerem od Plaza Catalunya.