X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Caravaggio

Via Palermo 73, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


64%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 67%Lokalizacja
  • 67%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 67%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dojechać do Hotel Caravaggio

Od dworca kolejowego Termini
Poszukaj wyjścia do Piazza dei Cinquecento i stąd zabrać Viale L. Einaudi. Dojedziesz do Piazza della Repubblica. Obserwowani Via Nazionale skręcić w lewo na Via Venezia (5-th dygresję od Piazza della Repubblica). Na końcu Via Venezia skręcić w prawo na Via Palermo, a znajdziesz Hotel Caravaggio.
Na Piazza dei Cinquecento można znaleźć kilka autobusów udających się do Via Nazionale (na przykład do autobusu numer 64, 170) i ​​tam jest postój taksówek, też.

Z lotniska Fiumicino (Leonardo da Vinci)
Z lotniska Fiumicino kursuje co 30 minut bezpośrednim pociągiem do stacji Termini (tutaj proszę zobaczyć opis w punkcie: od dworca kolejowego Termini).
Przed wyjściem z terminalu znajdziesz postój taksówek, też.

Z lotniska Ciampino
Przed lotniskiem znajdziesz autobus, który łączy lotnisko z dworcem Termini (stąd zobaczyć zadowolić opis w punkcie: Z dworca kolejowego Termini) lub autobus, który łączy lotnisko z podziemia - linii metra stacja Anagnina (stąd metrem i wysiąść na przystanku Repubblica, będzie już na początku Via Nazionale, a tutaj proszę zobaczyć opis w punkcie: od dworca kolejowego Termini).
Z lotniska Ciampino można dotrzeć do Hotel Caravaggio taksówką, też.

Jeśli chcesz będziemy szczęśliwi, aby zorganizować swój transfer z lotniska bezpośrednio do naszego hotelu Caravaggio 57 euro (dla jednej lub dwóch osób, jeśli są więcej niż dwie osoby, prosimy skontaktować się z nami za cenę). Koszt obejmuje bagaż opłat, podatków i usług. Jeśli chcesz zarezerwować usługę wyślij nam proszę swój rozkład lotów przynajmniej dopóki jeden dzień przed przyjazdem.