X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Caravaggio

Via Palermo 73, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dotrzeć do hotelu Caravaggio

Od dworca kolejowego Termini
Szukać wyjścia do Piazza dei Cinquecento i stąd wziąć Viale L. Einaudi. Przyjeździe na Piazza della Repubblica. Poniższa kolej Via Nazionale w lewo na Via Venezia (5-ty dygresja od Piazza della Repubblica). Na końcu Via Venezia skręcić w prawo na Via Palermo i znajdziesz Hotel Caravaggio.
Na Piazza dei Cinquecento można znaleźć kilka autobusów udających się do Via Nazionale (na przykład autobus numer 64, 170) i ​​tam jest postój taksówek, zbyt.

Z lotniska Fiumicino (Leonardo da Vinci)
Z lotniska Fiumicino kursuje co 30 minut bezpośrednim pociągiem do dworca Termini (stąd zobaczyć proszę opis w punkcie: Z dworca kolejowego Termini).
Przed wyjściem z terminala znajduje się postój taksówek, zbyt.

Z lotniska Ciampino
Przed lotniskiem znajduje się autobus, który łączy lotnisko z dworcem Termini (stąd zobaczyć proszę opis w punkcie: Z dworca kolejowego Termini) lub autobusem, który łączy lotnisko z metra - stacja linii metra Anagnina (stąd metrem i wysiąść na przystanku Repubblica, będzie już na początku Via Nazionale i stąd zobaczyć zadowolić opisem w punkcie: Z dworca kolejowego Termini).
Z lotniska Ciampino można dojechać do Hotel Caravaggio taksówką, zbyt.

Jeśli chcesz, będziemy z przyjemnością zorganizuje dla Państwa transfer z lotniska bezpośrednio do naszego hotelu Caravaggia za 57 euro (dla jednej lub dwóch osób, jeśli są więcej niż dwie osoby, proszę skontaktować się z nami w tej cenie). Koszt obejmuje opłaty bagaż, podatków i usług. Jeśli chcesz zarezerwować ten serwis wyślij nam proszę swój rozkład lotów co najmniej aż do pewnego dnia przed przyjazdem.