X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Bed in Roma

via dei mille 64, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Stazione Termini jest gównych węzłem komunikacyjnym, więc przybyciu do hotelu jest bardzo prosty, sprawdź mapę interaktywną i towarzyszących poniżej informacje. Piazza Cinquecento jest domem dla głównych przystanków autobusowego naprzeciwko dworca kolejowego. Stąd, Via Cavour prowadzi bezpośrednio do Forum Romanum, podczas Via Nazionale zabierze Cię w dół w kierunku Piazza Venezia.

Większość odwiedzających Rzymu przybywają za pośrednictwem jednego z dwóch głównych citys lotnisk Fiumicino i Ciampino:.

Fiumicinos Lotnisko Leonardo da Vinci jest obsługiwana przez pociąg bezpośredni do Stazione Termini w centrum Rzymu. Po przybyciu na lotnisko należy zjechać na prawo na Via Marsala. Spacer w dół Via Marsala, w tym samym kierunku co system ruchu w jedną stronę, a dojdziesz do Via Milazzo po lewej stronie. Weź Via Milazzo i Hotel Bed In Roma znajduje się w pierwszą ulicę w prawo.

Lotnisko Ciampino jest również związana z Stazione Termini poprzez regularne niezawodnych usług autokarowych. Większość linii lotniczych zapewni podróżującym informacje w czasie lotu do Rzymu. Trenerzy biec do Stazione Termini i zatrzymać przy Via Marsala. Jest to prawdopodobnie najbardziej wygodny i niedrogi sposób, aby przyjechać w centrum miasta, ale jeśli chcesz zaoszczędzić kilka euro można też skoczyć na jednym z autobusów komunikacji miejskiej do Anagnina stacji metra na linii A. Wystarczy wysiąść na Stazione Termini po 15 przystanków i będziesz być w samym sercu Rzymu, w pobliżu hotelu Bed in Roma.