X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Bavaria

Borgo Albizi, 26, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem
Hotel jest łatwo osiągalny z autostrady. Jadąc z południa: zjazd na Firenze Sud i kierować się znakami na Viali di Circonvallazione i Citt centro (centrum miasta).
Wprowadź ograniczonym ruchu przy Via dell? Agnolo i dalej prosto do końca drogi. Skręcić w prawo, a następnie w pierwszą ulicę w lewo. Dalej prosto do Borgo Albizi.
Jesteśmy na n. 26. Borgo Albizi jest droga dla pieszych, więc nie można parkować można tylko wyładować bagaże. Samochód można zaparkować w garażu przy Via Ghibellina.

Jadąc z północy: zjazd na Firenze Nord i kierować się znakami na Viali di Circonvallazione i Citt centro (City Center). Obniżyć Viale Spartaco Lavagnini, Viale Matteotti, Viale Gramsci e Viale Giovane Italia. Wprowadź strefie ograniczonego ruchu z urządzeń Agnolo i postępuj zgodnie z instrukcjami, jak powyżej.

Samolotem
Lotniska Florencja jest o 10 km od hotelu. 20 minut taksówką lub transfer do Firenze Santa Maria N stacji ovella kolejowego.

Pociągiem
Dworzec kolejowy Firenze Santa Maria Novella jest 15/20 minut spacerem od hotelu, poprzez Panzani, poprzez Cerretani, do katedry.
Przejść przez plac i podjąć Via del Proconsolo zza katedry.
Pierwsza droga na lewo jest Borgo Albizi.

Autobusem
Od poprzez Panzani (w pobliżu głównego dworca kolejowego Santa Maria Novella) autobusem nr. C2 i wysiąść na pierwszym przystanku na Via del Proconsolo.

Taksówką
Od głównego dworca kolejowego Santa Maria Novella w 5 minut to koszt około 10,00 EUR.