X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel Ambra

via Caccianino 10, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


58%Ocena

  • 63%Dobry towar za tę cenę
  • 58%Bezpieczeństwo
  • 65%Lokalizacja
  • 68%Personel
  • 55%Atmosfera
  • 50%Czystość
  • 45%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Malpensa:
Zapoznaj się z "shuttle bus" lub bezpośrednie do Mediolan Central Station w "pociąg ekspresowy". (A następnie wykonaj poniższe wskazówki o tym, jak dotrzeć do hotelu z Dworca Centralnego.) Autobus wahadłowy kursuje co 10 min i trwa 1 godzinę, aby dotrzeć w głównego dworca kolejowego; ekspresowe Pociąg kursuje co 30 min i trwa 20 min, aby przybyć na stacji Cadorna.

Z lotniska Orio al Serio:
Weź "pokoi" bezpośrednio do głównego dworca kolejowego w Mediolanie. (A następnie wykonaj poniższe wskazówki o tym, jak dotrzeć do hotelu z Dworca Centralnego.) Autobus wahadłowy kursuje co 10 min i trwa 50 minut, aby dotrzeć w Central Station.

Z Linate LOTNISKA:
Weź "pokoi" bezpośrednio do głównego dworca kolejowego w Mediolanie. (A następnie wykonaj poniższe wskazówki o tym, jak dotrzeć do hotelu z Dworca Centralnego.) Autobus wahadłowy kursuje co 15min i zajmuje 15min dotrzeć w Central Station.Z Dworca Centralnego:

-Możliwość 1) metra Green Line (linia 2). Przestań Piola. Spacer Via Bazzini, na rogu skręcić w prawo w Via Vallazze i na blokach trzecich do lewej, przyjeżdża w Via Caccianino.

-Możliwość 2) Autobus nr 81, kierunek Lambrate (Przed głównym stronie Dworca Centralnego), wysiąść na 2 przystanku Via Porpora. Śmiało na 30sek i kończą się w Via Caccianino po prawej stronie.SAMOCHODEM:
Obwodnicy est EXIT lambrate