X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hotel Ambra

via Caccianino 10, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


39%Ocena

  • 20%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 50%Lokalizacja
  • 30%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 30%Czystość
  • 40%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Malpensa:
Zapoznaj się z "shuttle bus" lub "Express Train" bezpośrednio do głównego dworca kolejowego w Mediolanie. (A następnie wykonaj poniższe wskazówki o tym, jak dotrzeć do hotelu z Dworca Centralnego.) Autobus wahadłowy kursuje co 10 min i trwa 1 godzinę na przyjazd w Central Station, ekspresowe Pociąg kursuje co 30 min i trwa 20min przybyć na stacji Cadorna.

Z lotniska Orio al Serio:
Weź "pokoi" bezpośrednio do głównego dworca kolejowego w Mediolanie. (A następnie wykonaj poniższe wskazówki o tym, jak dotrzeć do hotelu z Dworca Centralnego.) Autobus wahadłowy kursuje co 10min i zajmuje 50min dotrzeć w Central Station.

Z Linate Airport:
Weź "pokoi" bezpośrednio do głównego dworca kolejowego w Mediolanie. (A następnie wykonaj poniższe wskazówki o tym, jak dotrzeć do hotelu z Dworca Centralnego.) Autobus wahadłowy kursuje co 15 min i trwa 15 minut, aby dotrzeć w Central Station.Od Dworca Centralnego:

-Opcja 1) metra Green Line (linia nr 2). Przestań Piola. Chodzić na Via Bazzini, na przełomie rożnego w Via Vallazze i na blokach trzecich do lewej, przyjazd w Via Caccianino.

-Opcja 2) Autobus nr 81-kierunek Lambrate (Przed głównej strony Dworca Centralnego), wysiąść na 2 przystanku Via Porpora. Śmiało na 30sek i kończą się w Via Caccianino po prawej stronie.SAMOCHODEM:
Tangenziale est EXIT Lambrate