X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hotel 22 Marzo Milan

P.zza S. M. del Suffragio, 3, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca kolejowego,
Kup bilet na podróż w Mediolanie z kiosku lub automatu do sprzedaży biletów (do podróży na metro / tramwaj / autobus). Wybierz bilet 24h na Eu 4,50 lub bilet 48h na Eu7.50 lub bilet w jedną stronę (ważne dla 90mins) dla Eu1.50. Pamiętaj, aby potwierdzić swój bilet na transport. można wsiąść do autobusu numer 60, zatrzymuje się przed hotelem, znajdziesz to lokalny autobus na "drugiej" stronie Centralny Station.12 czasie minut podróży. Przystanek autobusowy jest nazwa S. Maria del suffragio. Nazwy są na górze każdego autobusu znakiem stop. Istnieje również ekran wewnątrz autobusu, który pokazuje każdy przystanek na trasie. Hotel położony jest w sąsiedztwie niewielkiego parku (piazza), gdy z widokiem na park z przystanku Hotel 22 Marzo jest po prawej stronie. Jego bulding róg.
Z P.GARIBALDI STATION
Metrem od stacji (wziąć M2). Kierunek Cologno Nord lub Gessate wysiąść na głównego dworca kolejowego, a następnie powyżej kierunkach. (Zakup biletu tutaj do użytku w Mediolanie)

Od Linate Airport można wsiąść do autobusu numer 73, zatrzymuje się przed hotelem, 5 minut. Przystanek autobusowy jest nazwa S. Maria del 22marzo-suffragio.
Od lotniska Malpensa masz 2 możliwości. 1) można wziąć transfer do dworca kolejowego, 70 minut, można wsiąść do autobusu numer 60, zatrzymuje się przed hotelem, 15 minut. Przystanek autobusowy jest nazwa "S. Maria del suffragio". 2) można dojechać pociągiem "Malpensa Express", (można kupić bilet przed wyjazdem paszport (zjazd) teren. Można też kupić bilet w holu terminalu, gdzie można znaleźć wiele innych urząd transportu. Sprawdzić asortyment biletów sprzedaje "Malpensa wyrażenia "przylatuje w Cadorna Station, 35 minut, a następnie tramwajem 27 zatrzymuje się naprzeciwko hotelu, 15 minut. Przystanek autobusowy jest nazwa" S. Maria del suffragio ".
Od lotniska Orio al Serio można wziąć autobus do dworca kolejowego, 45 minut, a następnie można wsiąść do autobusu numer 60, zatrzymuje się przed hotelem, 12 minut. Przystanek autobusowy jest nazwa S. Maria del 22marzo-suffragio.


Samochodem można dojechać do hotelu w pobliżu autostrady A4, obwodnicy EST kierunku Linate, wyjścia: Forlanini,
idź prosto do Via Forlanini, to zawsze prosto do Via Corsica - C.so XXII Marzo Piazza S. Maria del aż suffragio, tutaj jesteś przybył do hotelu.