X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostelling International - Chamounix Mansion

3250 Chamounix Drive, West Fairmount Park, Filadelfia, USA

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 54%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Filadelfii Centrum - (Transport publiczny)
Weź przegród autobusem # 38 między 13 Market Street 5 i ulic, lub na JFK Boulevard między 20-ci ulic 15 i. Wysiąść na Forda i Cranston Dróg. Kontynuuj idąc Ford, skręcić w lewo na znak stopu pod Stone Bridge na Chamounix Drive, a następnie iść do końca (około mili spacerem).

Z punktów Wschodzie Filadelfii

Weź I-76/Schuylkill ekspresowej Zachód Exit 339, Miasto Ave / Route 1 South. UWAGA, to jest wyjście z lewej strony! Pobyt na City Avenue około 1 mili. Skręć w lewo na Belmont Avenue. Pierwsze światło, w lewo na Ford Road. Pobyt na Forda Droga pół mili, przejść przez kamienny tunel zatrzymać znak, w lewo na znak stop na Chamounix Drive.Z Nowego Jorku
Jazdy na południe od New Jersey Turnpike. Wysiąść na Exit 4, następnie przejazd na północ od New Jersey 73. Weź to do NJ 38 Zachodzie, do NJ 30 West, a na Ben Franklin Bridge. Take I-676 Zachód Weź I-76/Schuylkill ekspresowej Zachód Exit 339, Miasto Ave / Route 1 South. UWAGA, to jest wyjście z lewej strony! Pobyt na City Avenue około 1 mili. Skręć w lewo na Belmont Avenue. Pierwsze światło, w lewo na Ford Road. Pobyt na Forda Droga pół mili, przejść przez kamienny tunel zatrzymać znak, w lewo na znak stop na Chamounix Drive.

Z Waszyngtonu
Jazdy na północ od I-95 w kierunku Filadelfii. Take I-676 Zachód I-76/Schuylkill ekspresowej Zachodzie aby wyjść 339, Miasto Ave / Route 1 South. UWAGA, to jest wyjście z lewej strony! Pobyt na City Avenue około 1 mili. Skręć w lewo na Belmont Avenue. Pierwsze światło, w lewo na Ford Road. Pobyt na Forda Droga pół mili, przejść przez kamienny tunel zatrzymać znak, w lewo na znak stop na Chamounix Drive.

Z Pennsylvania Turnpike
Take Exit 24 Valley Forge i śledzić I-76/Schuylkill ekspresowej Wschód. Nadal Wyjdź 339, Miasto Ave / Route 1 South. Pobyt na City Avenue około 1 mili. Skręć w lewo na Belmont Avenue. Pierwsze światło, w lewo na Ford Road. Pobyt na Forda Droga pół mili, przejść przez kamienny tunel zatrzymać znak, w lewo na znak stop na Chamounix Drive.