X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostelle - Female Only Hostel

Frankemaheerd 2, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 63%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najłatwiejszym, najszybszym i najtańszym sposobem jest podróż metrem, co nazywa się metro w języku niderlandzkim. System metra w Amsterdamie działa z kartą OV-chip. W maszynach można kupić jeden sposób OV-chip karty, która kosztuje 2,70 (ważny przez jedną godzinę). Ponieważ jazda na Hostelle kosztuje tylko 2,00 jest to tańsze, aby uzyskać dzień bilet na 7,50. Bilet jest ważny na autobus, tramwaj i metro / metro. Można go używać bez ograniczeń w ciągu 24 godzin. Wszystkie Metro, autobusy i pociągi zatrzymują się na stacji Amsterdam Arena Bijlmer.

Aby dostać się do hostelu wykonaj następujące czynności:
Od Bijlmer Amsterdam Arena stacji metra należy skręcić w prawo i iść w kierunku dużego budynku, który jest w trakcie budowy.

Wystarczy iść prosto przed siebie, aż natkniesz się na placu. Na lewej stronie pojawi się supermarket o nazwie Lidl. Skręć w lewo.

Kiedy skręcił w lewo widać autostradę przed wami (wiadukt / wiadukt). Spacer pod autostradę. Możesz również przekazać bibliotekę (zwany OBA) po prawej stronie.

Po przejściu pod autostrady, spójrz w prawo i zobaczysz zielone ogrodzenie na prawej stronie.
Przejdź przez bramę w ogrodzeniu i zobaczysz Zomixed znak (jest czerwony / biały).

To Frankemaheerd / Zomixed budynek. W recepcji wspomnieć, że jesteś gościem Hostelle. Znajdujemy się na czwartym piętrze.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.hostelle.com
Na naszej stronie internetowej znajduje się również discription ze zdjęciami, więc łatwiej jest znaleźć.