X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HostelOne Sevilla Alameda

Jesus del Gran Poder 113, Sewilla, Andalucia, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel One Sevilla znajduje się na c / Jesus Del Gran Poder 113.

Z lotniska: Weź autobus (4,00 €), Plaza de Armas dworca autobusowego.

Z Plaza de Armas dworca autobusowego: 15-20 minut spaceru!. po wyjściu z dworca autobusowego, należy iść w lewo w Calle Torneo (rzeki powinien być po lewej stronie). Po 10 min spaceru, można przyjechać do Barqueta mostu, przejechać przez aleję i wziąć Calatrava ulicę, trzeci róg po prawej stronie jest nasza ulica, Jesus Del Gran Poder, a 100 metrów dalej, na ulicy jest hostel, numer 113 .

Od dworca kolejowego Santa Justa: Weź pierwszą alei (Avenida Jose Loguillo) po prawej stronie. Jest przystanek autobusowy 50mts hotelu, gdzie można dojechać autobusem nr: C2 (1,40 €), wysiąść na, La Barqueta (przed mostem). Krzyż Avenue 'Avenida Resolana "i wziąć się maleńka uliczka zwana" Arragel ", a na końcu ulicy, wziąć Calle" Calatrava "w lewo, trzeci róg po prawej stronie jest Jesus del Gran Poder, liczba 113 jest 2 minuty drogi od tam.

Od Prado San Sebastian stacji autobusowej: Wydostać się ze stacji skręcić w lewo i iść aż dojdziesz do pierwszego Avenue nazwie Avenida Menéndez y Pelayo.Turn prawo na tej Avenue oraz o 50mts znajduje się przystanek autobusowy na autobus C4.Take autobus i wysiąść na, La Barqueta (przed mostem). Krzyż Avenue 'Avenida Resolana "i wziąć się maleńka uliczka zwana" Arragel ", a na końcu ulicy, wziąć Calle" Calatrava "w lewo, trzeci róg po prawej stronie jest Jesus del Gran Poder, liczba 113 jest 2 minuty drogi od tam.