X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HostelOne Sevilla Alameda

Jesus del Gran Poder 113, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel One Sevilla znajduje się na C / Jesus del Gran Wydajność 113.

Z lotniska: Weź autobus (4.00) do dworca autobusowego Plaza de Armas.

Od dworca autobusowego Plaza de Armas: 15-20 minut spaceru !. po wyjściu z dworca autobusowego, należy iść w lewo w Calle Torneo (rzeki powinien być po lewej stronie). Po 10 minutach spaceru, można przyjechać do mostu Barqueta, przejechać przez drogę i podjąć ulicy Calatrava, trzeci rogu po prawej stronie jest nasza ulica, Jesus del Gran Poder, i 100 metrów wzdłuż ulicy jest hostel, numer 113 .

Od dworca kolejowego Santa Justa: Zrób pierwszy Avenue (Avenida Jose Loguillo) po prawej stronie. Jest autobus 50mts przystanek, gdzie można dojechać autobusem nr: C2 (1.40), wysiąść na, La Barqueta (przed mostem). Przejechać przez aleję "Avenida Resolana" i wziąć niewielką ulicę o nazwie "Arragel", a na końcu ulicy, weź Calle 'Calatrava' w lewo, trzeci rogu po prawej stronie jest Jesus del Gran Poder, liczba 113 jest 2 minuty od tam.

Od dworca autobusowego Prado San Sebastian: Wydostać się z kolei stacji w lewo i iść aż dojdziesz do pierwszego Avenue nazwie Avenida Menndez y Pelayo.Turn prawo na tej Avenue oraz o 50mts znajduje się przystanek dla autobusu C4.Take autobusem i wysiąść na La Barqueta (przed mostem). Przejechać przez aleję "Avenida Resolana" i wziąć niewielką ulicę o nazwie "Arragel", a na końcu ulicy, weź Calle 'Calatrava' w lewo, trzeci rogu po prawej stronie jest Jesus del Gran Poder, liczba 113 jest 2 minuty od tam.