X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel & Guest House SA

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Sprawdź mapę, na zdjęciu sekcji mapie bardziej szczegółowej.

Z Sarajewa BUS / Dworzec kolejowy

Aby dostać się do naszego hostelu z autobusowego / stacji kolejowej można dojechać tramwajem nr 1. Przystanek tramwajowy znajduje się przed PKP / PKS. Cena biletu jest 1.8km za osobę (0.8Euro). Miej oko za Kontrolerzy IT mnóstwo them.We znajduje się około 4 km od głównego dworca autobusowego / stacji kolejowej. Należy wysiąść na przystanku o nazwie Vijecnica, że ​​jest siódma stacja z PKP / PKS. Po wysiąść z tego przystanku, powinieneś być w stanie zobaczyć budynku Biblioteki Narodowej na lewej stronie. Kontynuuj wzdłuż tej ulicy pieszo do następnego mostu. Krzyż ten most, kiedy przez most powinieneś zobaczyć mały park iść prosto przez niego, a potem pierwsza w lewo na Avdage Sahinagica ulicy. Spacer do końca tej ulicy i widać stare schody z dużym Grafitti SIGN SA na początku, po prostu zacząć chodzić na nich. Podczas spaceru wzdłuż tego schody, kierować się znakami kierunku!! Niż jeśli spojrzeć w górę, powinieneś być w stanie zobaczyć pomarańczowy dom na końcu schodów po prawej stronie. Znajdujemy się dokładnie w tym domu pomarańczowy.
Możesz także skorzystać z transferu taksówką z PKP / PKS. Koszt Max powinien być 5 euro (Sprawdź, czy masz paragon, aby uniknąć oszukany). Wystarczy dać Taksówkarz adres i powiedzieć mu, że jest w pobliżu schodów do starej kolejki linowej na góry (Zicara). Zapytaj o Yasmin, kiedy jesteś w okolicy.


Z dworca autobusowego East Sarajewie (Istočno Sarajewo, Republika Serbska)

Ten dworzec autobusowy znajduje się około 12 km od naszego hostelu.
Możesz wziąć taksówkę w cenie 10 euro.
Alternatywnie, można chodzić na 300 metrów do przystanku autobusowego (do kwartału Dobrinja), aby dostać się do stacji trolejbusowej i kupić bilet na 1.8km od osoby. Z trolejbusu No.103, możesz przejść do ostatniego przystanku na TRG AUSTRIJE. Po wysiąść z trolejbusu na TRG AUSTRIJE, poszukaj małego tunelu / arch. To jest początek Franjevacka ulicy. Spacer wzdłuż tej ulicy, dopóki nie dotrze do końca tej ulicy, kilka ulic będzie wyłączona. Stąd będzie można zobaczyć kilka schodów w prawo. Śledź te schody i widać oznaki naszego hostelu w prawo.


Z międzynarodowego lotniska w Sarajewie

Lotnisko znajduje się aprroximately 12 km od naszego hostelu. Taxi jest najczęściej używany do dostać się do naszego hostelu z lotniska. Powinna kosztować nie więcej niż 10 Euro (20km) w jedną stronę.
Innym sposobem jest, aby złapać lokalny autobus i tramwaj, aby dostać się do naszego hostelu.