X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Zeus

27 Sofokleous St, Ateny, Grecja

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 71%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 66%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 5 minut spacerem od Monastiraki i Akropolu.

Z dworca kolejowego: - około 5 minut spacerem od dworca kolejowego w Peloponez - złapać metro z (Larissa Metro Station) na czerwonej linii do Agios Dimitrios kierunku i wysiąść na Placu Syntagma. Od Syntagma metrem do Monastiraki i od Monastiraki przejść do Athinas Street i po 5 minut dojść w lewo turn Sofokleous Street i dalej, aż nie. 27, który jest hostel.

Jeśli metro nie działa można dojść do stacji metra Monastiraki z Syntagma dół Ermou ulicy. Można też wziąć taksówkę 3-5 € Max.

Z lotniska - dostać się do stacji metra, lotniska, a następnie wysiąść na Monastiraki. Następnie spacer po Athinas do 5 ulicy minut i można dotrzeć na ulicę o nazwie Sofokleous. Skręć w lewo, a zobaczysz 'Zeus' Sign 20 metrów z przodu.

Jeśli metro nie działa można dojść do stacji metra Monastiraki z Syntagma dół Ermou ulicy. Można też wziąć taksówkę 3-5 € Max.

OR

Można złapać autobus X95 Syntagma Sq. Od Syntagma metrem do Monastiraki i od Monastiraki przejść do Athinas Street i po 5 minut dojść w lewo turn Sofokleous Street i dalej, aż nie. 27, gdzie hostel jest.

Z Pireusu - złapać metro do Monastiraki.and od Monastiraki przejść do Athinas Street i po 5 minut kolej Sofokleous spacer w lewo w ulicę i dalej, aż nie. 27, gdzie hostel jest.

Od Syntagma Sq. metrem do Monastiraki i od Monastiraki przejść do Athinas Street i po 5 minut kolei spacerem w lewo w Sofokleous Street i dalej, aż nie. 27, gdzie hostel jest.

Metro bilety ok. koszty. 1,50 € lub można kupić 24 bilet godzinny, który kosztuje około 4 € i może być używany do wycieczek do lotniska i autobusów miejskich. Bilet metro z lotniska do kosztów Atenach około 8 €. A bilet autobusowy 5 €.