X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Zeus

27 Sofokleous St, Ateny, Grecja

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 62%Atmosfera
  • 59%Czystość
  • 63%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 5 minut spacerem od Monastiraki i Akropolu.

Z dworca kolejowego: - o 5 minut spacerem od dworca kolejowego Peloponez - metro catch z (Larissa) stacji metra na czerwonej linii do Ellinicon kierunek i wysiąść na Placu Syntagma. Od Syntagma metrem do Monastiraki Monastiraki i od ulicy przejść do Athinas i po 5 minut spacerem skręcić w lewo w ul i nadal Sofokleous do nr. 27, który jest hostel.

Jeśli metro nie działa można dojść do stacji metra od Placu Syntagma Monastiraki dół ulicy Ermou. Można też wziąć taksówkę 3-5 euro Max.

Z lotniska - dostać się do stacji metra lotniska, a następnie wysiąść na Monastiraki. Następnie spacer przez Athinas przez 5 minut ulicy i można dotrzeć do ulicy o nazwie Sofokleous. Skręć w lewo, a zobaczysz 'Zeus' Znak 20 metrów z przodu.

Jeśli metro nie działa można dojść do stacji metra od Placu Syntagma Monastiraki dół ulicy Ermou. Można też wziąć taksówkę 3-5 euro Max.

LUB

Można złapać autobus do Syntagma x95 Sq. Od Syntagma metrem do Monastiraki Monastiraki i od ulicy przejść do Athinas i po 5 minut spacerem skręcić w lewo w ul i nadal Sofokleous do nr. 27, gdzie hostel jest.

Z Pireusu - złapać metro do Monastiraki.and od Monastiraki przejść do ulicy i po Athinas 5 minut spacerem skręcić w lewo w ulicę Sofokleous i trwać do nr. 27, gdzie hostel jest.

Od Syntagma Sq. metrem do Monastiraki Monastiraki i od ulicy przejść do Athinas i po 5 minut spacerem skręcić w lewo w ul i nadal Sofokleous do nr. 27, gdzie hostel jest.

Bilety na metro kosztuje ok. € 1,20 lub można kupić bilet, który kosztuje 24 godziny o € 4 i może być używany do wyjazdów w ramach Atenach. Bilet metra do iz lotniska w Atenach kosztuje około € 8. I 5 € bilet autobusowy