X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Zeus

27 Sofokleous St, Ateny, Grecja

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 71%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 66%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 5 minut spacerem od Monastiraki i Akropolu.

Z dworca kolejowego: - około 5 minut spacerem od dworca kolejowego Peloponez - złapać metrem od stacji metra (Larissa) na czerwonej linii do kierunku Agios Dimitrios i wysiąść na Placu Syntagma. Od Syntagma metrem do Monastiraki i od Monastiraki przejść do Athinas Street i po kolei 5 minut spacerem w lewo w Sofokleous Street i dalej do nr. Który jest hostel 27.

Jeśli metro nie działa można dojść do stacji metra Monastiraki od Syntagma w dół ulicy Ermou. Można też wziąć taksówkę 3-5 Max.

Z lotniska - dostać się do stacji metra z lotniska, a następnie wysiąść na Monastiraki. Następnie spacer po Athinas przez 5 minut ulicy i można dotrzeć na ulicę o nazwie Sofokleous. Skręć w lewo, a zobaczysz 'Zeus' wejść 20 metrów z przodu.

Jeśli metro nie działa można dojść do stacji metra Monastiraki od Syntagma w dół ulicy Ermou. Można też wziąć taksówkę 3-5 Max.

LUB

Można złapać autobus x95 do Syntagma Sq. Od Syntagma metrem do Monastiraki i od Monastiraki przejść do Athinas Street i po kolei 5 minut spacerem w lewo w Sofokleous Street i dalej do nr. 27, gdzie hostel jest.

Z Pireusu - złapać metro do Monastiraki.and od Monastiraki przejść do Athinas Street i po kolei 5 minut spacerem w lewo w ulicę Sofokleous i kontynuować aż do nr. 27, gdzie hostel jest.

Od Syntagma Sq. metrem do Monastiraki i od Monastiraki przejść do Athinas Street i po kolei 5 minut spacerem w lewo w Sofokleous Street i dalej do nr. 27, gdzie hostel jest.

Bilety w cenie ok. metrze. 1.50 można też kupić bilet 24 godzin, który kosztuje około 4 i może być używany na wycieczki do lotniska i centrum autobusów. Bilet metra z lotniska do Aten kosztuje około 8. I bilet autobusowy 5.