X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Villa Zorana

Domovinskog rata 20, Hvar, Chorwacja

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od katamaran (mały prom): Po wyjściu z katamaranem zrobisz prawo i wykonaj spacer wzdłuż brzegu. Gdy zauważysz, że jest żwirowa plaża znajduje się tuż obok klasztoru, można zobaczyć 8 kroków, które są wiodące w górę. Lewo od schodów pojawi się restauracja Đorđota Vartal (George), ogród. Będzie nadal do głowy do góry, aż trafisz na główną ulicę Domovinskog rata, gdzie można zobaczyć nasz dom po prawej stronie. Jest wielki znak wypożyczyć skuter. To jest nasz dom. Jest przystanek trójkąt, że zobaczysz, jak również, aby potwierdzić naszą lokalizację.

Oto wskazówki, jeśli pochodzące z samochodem od portu w Stari Grad i Sucuraj:
Po wyjściu swój prom prostu kieruj się drogowskazami na miasta Hvar. Po przyjeździe do miasta Hvar trzeba będzie skręcić w lewo na pierwszym dużym skrzyżowaniu. Nie idź w prawo do centrum, idź w lewo do stacji benzynowej. Po 200m jest kolejnym skrzyżowaniu. Na tym skrzyżowaniu będzie można zobaczyć wiele skuterów do wynajęcia. To jest nasz dom.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o kierunkach i trzeba podnieść tylko do nas zadzwonić lub wysłać do nas e-mail.
Odebrać z dworca autobusowego w mieście Hvar jest bezpłatne. Odebrać z portu nie jest możliwe, ponieważ to nie jest jazda dozwolone w porcie, z wyjątkiem taksówki.
Jeśli chcesz nam ciebie z portu w Stari Grad (to jest 17 km od miasta Hvar) cena jest 200kn. Taxi będzie pobierać opłaty od 250kn do 350kn.
Jeśli chcesz nam ciebie z portu w Jelsa (30 km od miasta Hvar) cena 300 kN. Taxi będzie pobierać opłaty od 400kn do 450kn.
Cena jest za otworem samochodu do 4 osoby.

ADRES: Domovinskog RATA 20
JEŚLI Zameldowanie po 19:00 prosimy o kontakt.