X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Villa Zorana

Domovinskog rata 20, Hvar, Chorwacja

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od katamaran: Po wyjściu z katamaranem zrobisz prawo i idź na spacer wzdłuż brzegu. Gdy pojawi się żwirowa plaża, która jest tuż obok klasztoru, można zobaczyć 8 kroków, które są wiodące w górę do prawicy restauracji. Będzie nadal głowa do góry, aż trafisz na główną ulicę Domovinskog rata, gdzie można zobaczyć nasz dom po prawej stronie. Jest wielki znak wypożyczyć skuter. To jest nasz dom. Przystanek znajduje się trójkąt, który można zobaczyć, jak dobrze, aby potwierdzić naszą lokalizację.
Jeśli przyjeżdżasz z samochodem od portu w Stari Grad lub Sucuraj na to musisz iść w lewo na pierwszym dużym skrzyżowaniu w mieście Hvar. Nie idź w prawo do centrum, idź w lewo do stacji benzynowej. Po 200m jest kolejnym skrzyżowaniu. Na tym skrzyżowaniu będzie można zobaczyć wiele skuterów do wynajęcia. To jest nasz dom.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o kierunkach i trzeba podnieść tylko do nas zadzwonić lub wysłać do nas e-mail.
Wyjazd z miasta Hvar jest bezpłatna.
Jeśli chcesz nam ciebie z portu w Stari Grad (to jest 17 km od miasta Hvar miasto) cena jest 200kn. Taxi będzie pobierać opłaty od 250 kN do 350kn.
Jeśli chcesz nam ciebie z portu w Jelsa (30 km od miasta Hvar miasto) cena 300 kN. Taxi będzie pobierać opłaty od 400kn do 450kn.
Cena za samochód otworu do 4 osoby.

ADRES: Domovinskog rata 20
JEŚLI zameldowania po 19:00 PROSIMY O KONTAKT hostelu.