X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Shappy

Varsavska 8, Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca autobusowego
Najszybszy i najprostszy sposób, aby dostać się do naszego hostelu z dworca autobusowego tramwajem. Jak wyjść z głównego dworca autobusowego znajdą się patrząc na stacji tramwajowych. Istnieją dwie stacje i będzie podjęcie tramwajów, które zatrzymują się na drugim, patrząc od głównego dworca autobusowego. Weź tramwajem nr 6, kierunek '' Črnomerec ''. To zajmie Ci pięć przystanków, aby dostać się do głównego placu w Zagrzebiu, Josip Jelacic. Wysiąść z tramwaju na placu i zachować ulicą tramwaje przejść. Skręć w lewo, kiedy dojdziesz do drugiej ulicy, Margaretska Street, a następnie będzie można wprowadzić mały, ale popularny plac w Zagrzebiu, zwany Flower Kwadrat. Krzyż na placu, cieszyć się nim, a potem w prawo do ulicy Varšavská i po prostu będzie nieco dalej. Nasz hostel znajduje się pod numerem 8, po prawej stronie, jak idziesz w małym podwórku. Zapraszamy do hostelu Shappy!

Z głównego dworca kolejowego
Najszybszy i najprostszy sposób, aby dostać się do naszego hostelu z dworca głównego jest tramwajem. Jak wyjść z głównego dworca kolejowego znajduje się w King Tomislav Square. Tuż przed tobą są dwa przystanki tramwajowe i będzie biorąc tramwaj zatrzymując się na przystanek tramwajowy po drugiej stronie ulicy. Wziąć albo tramwajem nr 6, kierunek '' Črnomerec '', lub tramwajem nr 13, kierunek '' SaviSCe ''. Oba tramwaje zajmie dwa przystanki, aby dostać się do głównego placu w Zagrzebiu, Josip Jelacic. Wysiąść z tramwaju na placu i zachować ulicą tramwaje przejść. Skręć w lewo, kiedy dojdziesz do drugiej ulicy, Margaretska Street, a następnie będzie można wprowadzić mały, ale popularny plac w Zagrzebiu, zwany Flower Kwadrat. Krzyż na placu, cieszyć się nim, a potem w prawo do ulicy Varšavská i po prostu będzie nieco dalej. Nasz hostel znajduje się pod numerem 8, po prawej stronie, jak idziesz w małym podwórku. Zapraszamy do hostelu Shappy!

Z LOTNISKA
Aby dostać się do naszego hostelu z lotniska radzimy albo wziąć taksówkę, która będzie kosztować 100 do 150kn lub autobus, który będzie kosztować 30 kN. Autobus zabierze tylko zamknąć do głównego dworca kolejowego, w których należy podjąć tramwajem. Po przyjeździe do głównego dworca kolejowego, trzeba będzie przejść przez małe centrum tunel / handlowego wpisać King Tomislav Square, gdzie główny dworzec kolejowy jest. Istnieją dwa przystanki tramwajowe przed tobą, jak wydostać się z centrum handlowym i będzie biorąc tramwaj zatrzymania na przystanku kolejowego na lewej stronie. Wziąć albo tramwajem nr 6, kierunek '' Črnomerec '', lub tramwajem nr 13, kierunek '' SaviSCe ''. Oba tramwaje zajmie dwa przystanki, aby dostać się do głównego placu w Zagrzebiu, Josip Jelacic. Wysiąść z tramwaju na placu i zachować ulicą tramwaje przejść. Skręć w lewo, kiedy dojdziesz do drugiej ulicy, Margaretska Street, a następnie będzie można wprowadzić mały, ale popularny plac w Zagrzebiu, zwany Flower Kwadrat. Krzyż na placu, cieszyć się nim, a potem w prawo do ulicy Varšavská i po prostu będzie nieco dalej. Nasz hostel znajduje się pod numerem 8, po prawej stronie, jak idziesz w małym podwórku. Zapraszamy do hostelu Shappy!