X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Shappy

Varsavska 8, Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca autobusowego
Najszybszym i najprostszym sposobem, aby dostać się do naszego hostelu z dworca autobusowego tramwajem. Jak wyjść z głównego dworca autobusowego znajdą się patrząc na stacji tramwajowych. Istnieją dwie stacje i będzie podjęcie tramwajów, które zatrzymują się na drugim, patrząc od głównego dworca autobusowego. Weź tramwajem nr 6, kierunek'' Črnomerec''. Zajmie ci pięć przystanków, aby dostać się na głównym placu w Zagrzebiu, Josip Jelacic Square. Wysiąść z tramwaju na placu i zachować ulicą tramwaje. Skręć w lewo, kiedy dojdziesz do drugiej ulicy, Margaretska Street, a następnie wejdziesz mały, ale popularny plac w Zagrzebiu, zwany Flower Kwadrat. Krzyż na placu, cieszyć się nim i skręcić w prawo do ulicy Varšavská i po prostu będzie nieco dalej. Nasz hostel znajduje się pod numerem 8, po prawej stronie, jak idziesz w małym podwórku. Zapraszamy do hostelu Shappy!

Z głównego dworca kolejowego
Najszybszym i najprostszym sposobem, aby dostać się do naszego hostelu z dworca kolejowego jest tramwajem. Jak wyjść z głównego dworca kolejowego znajduje się w King Tomislav Square. Tuż przed wami są dwa przystanki tramwajowe i będzie biorąc zatrzymania tramwaju na przystanek tramwajowy po drugiej stronie ulicy. Wziąć albo tramwajem nr 6, kierunek'' Črnomerec'', lub tramwajem nr 13, kierunek'' SaviSCe''. Oba tramwaje zajmie dwa przystanki, aby dostać się do głównego placu w Zagrzebiu, Josip Jelačić Square. Wysiąść z tramwaju na placu i zachować ulicą tramwaje. Skręć w lewo, kiedy dojdziesz do drugiej ulicy, Margaretska Street, a następnie wejdziesz mały, ale popularny plac w Zagrzebiu, zwany Flower Kwadrat. Krzyż na placu, cieszyć się nim i skręcić w prawo do ulicy Varšavská i po prostu będzie nieco dalej. Nasz hostel znajduje się pod numerem 8, po prawej stronie, jak idziesz w małym podwórku. Zapraszamy do hostelu Shappy!

Z LOTNISKA
Aby dostać się do naszego hostelu z lotniska radzimy albo wziąć taksówkę, która będzie kosztować od 100 do 150kN, lub autobus, który będzie kosztować 30kN. Autobusem trwa tylko zamknąć do głównego dworca kolejowego, w którym należy podjąć tramwajem. Po przyjeździe do głównego dworca kolejowego, trzeba będzie przejść przez małe centrum tunel / zakupów, aby wejść do króla Tomislav Square, gdzie jest dworzec główny. Istnieją dwa przystanki tramwajowe przed tobą, jak wydostać się z centrum handlowym i będzie biorąc tramwaj zatrzymuje się na przystanku kolejowym w lewo. Wziąć albo tramwajem nr 6, kierunek'' Črnomerec'', lub tramwajem nr 13, kierunek'' SaviSCe''. Oba tramwaje zajmie dwa przystanki, aby dostać się do głównego placu w Zagrzebiu, Josip Jelačić Square. Wysiąść z tramwaju na placu i zachować ulicą tramwaje. Skręć w lewo, kiedy dojdziesz do drugiej ulicy, Margaretska Street, a następnie wejdziesz mały, ale popularny plac w Zagrzebiu, zwany Flower Kwadrat. Krzyż na placu, cieszyć się nim i skręcić w prawo do ulicy Varšavská i po prostu będzie nieco dalej. Nasz hostel znajduje się pod numerem 8, po prawej stronie, jak idziesz w małym podwórku. Zapraszamy do hostelu Shappy!