Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.6
1263 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Powitanie! „Bienvenidos” to Hostel Revolution – przyjazny, mały, wyluzowany hostel Backpacker w historycznej części Quito. Nasz hostel został stworzony przez Backpackers for Backpackers i stanowi doskonałą bazę dla podróżników, którzy woleliby zatrzymać się w Starym Centrum Quito. Do dzielnicy La Mariscal (Gringolandia) z barami i międzynarodowymi restauracjami można dojechać taksówką lub autobusem w zaledwie 10 minut.

Z naszego hostelu możesz odwiedzić największą zaletę Quito – piękne centrum historyczne. Wszystkie główne miejsca i atrakcje znajdują się w odległości 20-30 minut spacerem! Nasza lokalizacja w pobliżu Park Alameda zapewnia naszym klientom łatwy dostęp do 3 głównych linii autobusowych. Są to linia Trole (stacje zielone), linia Ecovia (stacje czerwone) i Metrobus kursujący wzdłuż Avenida América.

Hotel Revolution to niewielki (22 osoby) hostel położony w historycznej części Quito. HR mieści się w domu typu kolonialnego z drewnianymi podłogami i dekoracyjnymi sufitami gipsowymi. Mamy kilka wspólnych obszarów: komfortową salę telewizyjną z dużą ilością filmów DVD, taras na dachu ze stołami i wspaniałym widokiem oraz bar/pokój wspólny, w którym można odpocząć przy kilku drinkach i spędzić czas towarzysko.

Goście, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i samodzielnie przygotowywać posiłki, mogą skorzystać z naszej w pełni wyposażonej kuchni. Wszystkim naszym gościom oferujemy bezpłatną kawę i herbatę. Do dyspozycji gości mamy dwa komputery z dostępem do Internetu, a na terenie całego hostelu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Mamy mnóstwo łazienek i pryszniców z dużą ilością ciepłej wody. W naszym hostelu obowiązuje zakaz palenia w pomieszczeniach zamkniętych. Palacze mogą korzystać z balkonu lub tarasu.

Ważna informacja
Ze względu na mniejszy rozmiar nie mamy całodobowej recepcji. Zameldowanie możliwe jest najwcześniej o godzinie 8:00, a najpóźniej o godzinie 23:00. Nie ma godziny policyjnej. Każdy otrzymuje klucz do drzwi wejściowych. Jeśli Twój lot przylatuje po godzinie 22:00, musisz wcześniej umówić się na odbiór
z lotniska u nas, abyś mógł zameldować się w hostelu po godzinie 23:00.

* Ze względu na to, że Los Rios jest główną ulicą, do obiektu dochodzi hałas powodowany przez ruch uliczny.
* Oficjalnie jesteśmy w historycznym centrum Quito, które jest cichsze w nocy. Jeśli ty
chcesz zatrzymać się tam, gdzie kluby i droższe restauracje rozważają pobyt w La
Mariscal (ale jeśli chcesz odwiedzić, to tylko 10 minut jazdy autobusem/taksówką).
*Ważny paszport jest wymagany od wszystkich gości.
* Rozważ przedłużenie swojego pobytu w Quito i zostań wolontariuszem. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

17.08.2019
Very well equipped kitchen, super friendly staff, comfortable beds and happy hours with $1,5 beer - highly recommended!
Kobieta grupy, 25-30
23.12.2023
I really enjoyed my stay here! Thank you Sandra for everything. It felt like home away from home!! Highly recommended.
Mężczyzna, 31-40
29.11.2023
Thankyou very much Sandra for the stay! Very homely hostel and friendly staff. Kitchen is the best equipped we have ever seen. Highly recommend for a nice quiet place that feels like home.
Mężczyzna, 31-40

Udogodnienia