X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Revolution

Los Rios N13-11 y Julio Castro, San Blas, Quito, Quito, Ekwador

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy na rogu Los Rios i Julio Castro. Spójrz na znak 'Backpackers rewolucja ". HR jest po obu stronach na balkonie.

Dojazd z lotniska
Nowe lotnisko OTWIERA 29 lutego 2013 opcje obecnie taxi około 26 dolarów lub wahadłowym autobusem Aeroservicio do Rio Coca stacji 8 dolarów, a następnie taksówką o autobusowego ecovia do hostelu (autobus 25c lub taxi 6 dolarów). Podróż z lotniska do hostelu APROX czasie od 1 do 1,5 godziny (dzień) lub w wysokości około 45 min (późno w nocy) aż do drogi poprawy

Lokalny autobus
Jesteśmy jedną przecznicę od przystanku Ecovia autobusowego przy parku Alameda. Nowy ecovia posiada dedykowany pas, który pozwala na szybkie i tanie transportu z północy na południe Quito (25c) wzdłuż 6 de deciembre (Mariscal jest zaledwie 5 minut drogi). Również kilka minut spacerem jest system trolejbusami, podobny do ecovia, biegnie z północy na południe w Quito dolinie wzdłuż 10 de Agosto. Bus Metro, dodatkowo, jest bardzo blisko i biegnie wzdłuż Avenida America

Bus Narodowy
Istnieje obecnie (od lipca 2009 r.) dwa główne dworce autobusowe w Quito, jeden na północy (Carcelen) i jeden w South (Quitumbe) Quitumbe jest niecałą godzinę w trolejbusem do przystanku Alameda w pobliżu schroniska. Musisz wziąć wózek do El Recreo, a następnie zmienić autobusem dostać się do Alameda. Z dworca Carcelen, jechać autobusem do La wózka przystanku Y, a następnie wziąć wózek do Alameda zatrzymania.